متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کینکت جدید حرکات جزئی ماهیچه ها را نیز تشخیص می دهد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
147

xbox-one111

استودیوی بازی سازی Rare در حال ساخت ادامه سری بازی های Kinect Sports برای کنسول جدید مایکروسافت، Xbox One است. این بازی که اسم کامل آن Kinect Sports Rivals است به کمک کنسول جدید و کینکت (Kinect) سعی خواهد کرد ورزش و رقابت های مختلف مثل بولینگ، صخره نوردی و… را به خانه های مردم بیاورد.

یکی از سازندگان این بازی،‌ آقای Danny Isaac اطلاعات جدیدی از برتری کینکت جدید نسبت به کینکت اولی منتشر کرده است.

او در گفتگو با سایت اخبار مایکروسافت می گوید: «کینکت جدید در Xbox One 10 برابر قدرت کینکت اولی را دارد و فوق العاده تکنولوژی پیشرفته ای است. حتی می تواند کوچک ترین حرکات شما را با دقت نوک سوزن تشخیص دهد. برای مثال اگر شما دست خود را به داخل فشار دهید، در بازی Wake Racing به منزله گاز دادن به جت اسکی خواهد بود.»

Wake Racing نام یکی از قسمت های موجود در Kinect Sports Rivals که در آن شما باید یک جت اسکی را در دریا برانید. برای کنترل این وسیله نقلیه باید دستانتان را در هوا نگه دارید، درست مثل اینکه کنترل جت اسکی را برعهده گرفته باشید. در این حالت اگر دستان خود را فشار دهید مثل دنیای واقعی که برای گاز دادن به جت اسکی باید همین کار را بکنید، جت اسکی شروع به حرکت خواهد کرد.

او درمورد دیگر ویژگی های این دوربین پیشرفته هم می گوید: «تکنولوژی Kinect Real Vision میدان دید را گسترش می دهد؛ بدین معنی که می تواند بازیکنان بیشتری را شناسایی کند ویا از فاصله سه متری حرکت انگشتان یکی از آنها را تشخیص دهد. دوربین مادون قرمز جدید هم به کینکت کمک می کند در شب هم قابل استفاده باشد. به عبارت دیگر کینکت یک وسیله نسل بعدی به معنای واقعی کلمه است.»

Kinect Sports Rivals حتی می تواند از صورت شما یک عکس تهیه کرده و در داخل بازی از آن استفاده کند. در حالی که Xbox One در نوامبر امسال منتشر خواهد شد اما Kinect Sports Rivals هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد و در سال ۲۰۱۴ منتشر خواهد شد.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

«كينكت جديد در Xbox One 10 برابر قدرت كينكت اولي را دارد و فوق العاده تكنولوژي پيشرفته اي است. حتي مي تواند كوچك ترين حركات شما را با دقت نوك سوزن تشخيص دهد.»