بررسی اولترا بوک HP Spectre 13 X2

بررسی اولترا بوک HP Spectre 13 X2
  • 1392/8/3
  • امين قاسمي‌زاده
  • 2

HP Spectre ۱۳ هم به صورت اولترا بوک و هم به صورت ترکیبی با قیمت ۹۹۹٫۹۹ دلاری قرار است به بازار عرضه شود.

HP Spectre ۱۳ به نظر می‌رسد محصول موفقی باشد اما قیمت آن فوق‌العاده گران است.
این محصول جدید کمپانی HP هم به صورت ترکیبی و هم اولترابوک طراحی شده است. بدنه آن از جنس آلومینیوم می‌باشد و در مورد قسمت اولترابوک آن باید بگویم که Spectre ۱۳ اولین اولترابوکی است که از پردازنده Haswell در آن استفاده شده است.
این اولترا بوک دارای بلندگوهای قوی صدا و صفحه نمایش IPS با رزولوشن ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل می‌باشد.

در زمان آزمایش من با کمپانی HP محصول اولترابوک X۲ را مشاهده کردم ولی دستگاه به صورت نمونه آزمایشی بود و نتوانستم به طور کامل با آن کار کنم و آن را بررسی کنم.
به نظرم آمد تبلت آن به خوبی طراحی شده است و به نظر من نور صفحه نمایش آن به طرز شگفت آوری عالی است و به راحتی می‌تواند با صفحه نمایش لمسی آن کار کرد.
در مورد اولترابوک باید بگویم که صفحه کلید آن برای کاربران مناسب است و دکمه های فلزی آن باعث می‌شود که تایپ با آن راحت باشد علاوه بر آن دو پورت USB 2.0 و یک پورت HDMI و یک جا برای کارت حافظه SD در آن قرار گرفته است.
یکی دیگر از ویژگی‌های اولترا بوک پد لمسی فوق‌العاده گسترده و سریع آن است که به کاربران اجازه می‌دهد از برخی از امکانات ویندوز جدید ۸٫۱ بدون دست زدن به صفحه نمایش استفاده کنند. به عبارت دیگر شما از پد لمسی فقط برای ضربه زدن استفاده نمی‌کنید.
بخش میانی پد لمسی همانند پد های لمسی معمولی است و فقط اندازه آن کمی بزرگ‌تر از حد معمول است. شما به راحتی می‌توانید با آن کار کنید.
قیمت Spectre 13 X2 حدود ۱۰۹۹٫۹۹ دلار است در حالی که قیمت اولتربوک آن ۹۹۹٫۹۹ دلار می‌باشد. هنوز زمان مشخصی برای تاریخ عرضه آن اعلام نشده است اما کمپانی اعلام کرده است تا قبل از پایان سال ۲۰۱۳ این محصول را به بازار عرضه خواهد کرد.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *