لذت دوبرابر شدن سرعت همگام سازی با بروزرسانی جدید دراپ باکس!

لذت دوبرابر شدن سرعت همگام سازی با بروزرسانی جدید دراپ باکس!
  • 1393/4/24
  • سهیل دارائی
  • 1

وقتی سخن از همگام سازی فایل های کم حجم می شود، بدون شک سرویس Dropbox-دراپ باکس، یک پای ماجراست! همگان آشنایی لازم و کافی با این سرویس را دارند.

اگر نیاز به همگام سازی عکس ها، اسناد و بسیاری فایل های دیگرتان را میان چند PC دارید، اینجاست که دراپ باکس به یاری شما می آید.

البته در کنار مزایایی که دراپ باکس برای ما فراهم می کند، ایراد بزرگی نیز به آن وارد است.اگر شما فایل نسبتا بزرگی را برای همگام سازی انتخاب کرده باشید، آن قدر این فرآیند با کُندی انجام می پذیرد که شاید اصلا قید آن را بزنید!

newdropbox

گویا این مشکل به گوش طراحان و برنامه نویسان این سرویس رسیده است، چرا که دراپ باکس اعلام کرده است در بروزرسانی جدید این سرویس دیگر کاربران با این کُندی سرعت رو به رو نخواهند بود و همگام سازی فایل های نسبتا بزرگ با دوبرابر سرعت قبل انجام می پذیرد.

ایراد دیگری که می توان بر دراپ باکس وارد دانست، این است که به هنگام همگام سازی فایل های حجیم، سیستم دراپ باکس تا زمانی که آپلود فایل تمام نشود به سراغ دانلود نمی رود! و به این ترتیب زمان را از دست می دهید.

این ایراد هم در بروزرسانی جدید این سیستم رفع شده است و کارِ آپلود به گونه دیگری انجام می پذیرد.این بار آپلود فایل در بخش های نسبتا کوچکی انجام می شود که کاربر قدرت دانلود همزمان را نیز داشته باشد.

به تعبیری دیگر می توان اذعان کرد که، حتی در زمانی که آپلود به تمام نرسیده است، دانلود فایل آغاز می گردد.

» منبع : خلاصه ای از cultofmac «

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *