متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Ascend P7 Arsenal Edition هدیه هواوی به آرسنالی ها!

12345 (بدون نظر)
Loading...
113

اوایل سال جاری میلادی بود که باشگاه فوتبال آرسنال انگلیس قرارداد همکاری با برند چینی هواوی به امضا رساند و طی این قرارداد تجاری، هواوی به هوادارن آرسنال قول داد تا محصولاتی انحصاری برای آنان عرضه نماید که موجب رضایت و شگفتی آنان گردد.

گویا قرار است این همکاری، در زمینه اسمارت فون های تولیدی هواوی ادامه یابد چرا که اخیرا هواوی پرچمدار خود، یعنی اسمارت فون Ascend P7 را به صورت اختصاصی برای هواداران آرسنالی مزین نموده است!

شایان ذکر است که این اسمارت فون در ادامه نام تجاری خود، عبارت “Arsenal Edition” را نیز به خود می بیند که به معنای انحصاری بودن این اسمارت فون برای آرسنالی ها می باشد! گفتنی است که در این نسخه از Ascend P7، لوگوی باشگاه فوتبال آرسنال را در کاور پشتی مشاهده می کنیم.

gsmarena_001

تم های متنوعی نیز در این اسمارت فون به کار رفته است که همگی آن ها پیرامون باشگاه فوتبال آرسنال است و همچنین منوهای داخلی این اسمارت فون نیز پیرامون همین موضوع طراحی گشته اند.جالب است بدانید که ویجت ساعت طراحی شده برای این اسمارت فون، بر اساس همان ” Arsenal Clock End” معروف پایه ریزی و طراحی شده است.

گفتنی است که این نسخه از اسمارت فون Ascend P7 به صورت پیش فرض بازی FIFA 14 را نیز نصب دارد.”Richard Ren”، نماینده برند هواوی به طرفداران آرسنالی وعده داده است که برای فصل بعدی بازی های این تیم، هواوی شگفتی های جدیدی را برای آن ها خواهد داشت.

» منبع : gsmarena «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. طراحي سايت می‌گوید

    خدا قوت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اوایل سال جاری میلادی بود که باشگاه فوتبال آرسنال انگلیس قرارداد همکاری با برند چینی هواوی به امضا رساند و طی این قرارداد تجاری، هواوی […]