متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

جستجو در میان پروتکل FTP توسط گوگل

12345 (بدون نظر)
Loading...
444

هنگامی که در جستجوهای خود، شرط‌هایی را قرار می‌دهید، احتمال یافتن فایل‌هایتان بیشتر خواهد شد. گوگل که یکی از قدرتمندترین موتورهای جستجوگر دنیا است، این قابلیت را به‌خوبی در سرویس خود گنجانده است.

howdoyousetupadvancedgooglesearchcriteria00

احتمالاً شما از advanced search گوگل استفاده کرده باشید؛ بصورتی که توسط این بخش، می‌توانید فرمت فایل‌های مورد نظرتان، محل و خیلی چیزهای دیگری را در جستجوی خود تعیین کنید. اما اگر بخواهید که در یک پروتکل خاصی مثل Ftp به‌دنبال فایل‌های خود بگردید چه؟

پروتکل‌های Ftp دارای فایل‌های خوبی است که می‌توانید بوسیله آن به‌دنبال فایل‌هایتان بگردید. سوالی که خیلی از کاربران دارند این است که چگونه می‌توان تنها در پروتکل Ftp به‌دنبال فایلی گشت؟

در دستور جستجوی خود، کافیست که عبارت زیر را قرار دهید:

inurl:ftp -inurl:(http|https)

در دستور فوق، خواهید توانست که نتایج جستجوی خود را فقط در پروتکل Ftp انجام دهید و همه نتایجی که با پروتکل‌های http و https وجود دارند، از صفحه نتایج حذف شوند.

منبع مقاله: HTG

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
 1. عارف امینی می‌گوید

  یه سوال خیلی مهم درمورد اف تی پی دارم.
  ما تو اداره مون اف تی پی داریم،ازش استفاده هم می کنیم اما یه سری اطلاعات جانبی رو می خوام بدست بیارم تابحال موفق نشده م.
  اول اینکه آیا هرشخصی می تونه اف تی پی داشته باشه؟
  دوم اینکه آیاهزینه ای هم داره؟چقدر؟
  چطور بفهمم چقدر فضا به ما(در اداره)اختصاص داده شده؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هنگامی که در جستجوهای خود، شرط‌هایی را قرار می‌دهید، احتمال یافتن فایل‌هایتان بیشتر خواهد شد. گوگل که یکی از قدرتمندترین موتورهای جستجوگر دنیا است، این […]