وان‌پلاس نام رام اختصاصی جدید خود را Oxygen گذاشت

وان‌پلاس نام رام اختصاصی جدید خود را Oxygen گذاشت
  • 1393/11/10
  • مجتبی
  • 0

همانطور که می دانیم، وان‌پلاس از زمانی که شروع بکار نموده، رام سایانوژن را برای تلفن هوشمند خود یعنی OnePlus One اسفاده نموده است. حالا برخی از قوانین و اصول کاری وان‌پلاس تغییر یافته و این شرکت اعلام نموده که در حال آماده سازی رام اختصاصی خود برای تلفن هوشمند OnePlus One است. شرکت مورد بحث همچنین در حال حاضر یک نسخه آزمایشی از رام اندرویدی خود را منتشر نموده و بر طبق زمانبندی، قرار است در ماه فوریه شاید نسخه پایدار و نهایی آن باشیم.

واپ‌پلاس نامی جدید را برای رام اختصاصی خود انتخاب نموده. این شرکت برای سیستم عامل سفارشی اندروید خود نام Oxygen را برگزیده. شرکت یاد شده در مورد این نام می گوید، اکسیژن همیشه اطرا ما هست. بخش مهمی از ما و هر چه انجام می دهیم است. اکسیژن آب را می سازد و باعث می شود همیشه بتوان نفس کشید. بنا به اعلام شرکت وان‌پلاس ظاهرا باید منتظر یک رام خیلی جذاب باشیم.

در رام جدید شرکت مورد بحث امکانات اضافه که منابع را بی دلیل هدر می دهند غیرفعال شده‌اند و نیز امکانات سفارشی سازی زیادی دراختیار کاربران خواهد بود. وان‌پلاس قول داده تا در روز ۱۲ فوریه امسال، جزئیات و اطلاعات بیشتری را در اینباره منتشر کند.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *