متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کورتانا در ویندوز ۱۰ می‌خواهد صدای شما را یاد بگیرد

12345 (بدون نظر)
Loading...
185

همه افراد کلمات را به شیوه های مختلف بیان می کنند. نرم افزارهای تشخیص صدا امروز می توانند کلمات را با انواع تن صدا تشخیص دهند. در هرصورت برای برخی از کاربران این نرم افزارها چندان بکار نمی آیند. خبر خوب این است که مایکروسافت در ویندوز ۱۰ قصد دارد کاری انجام دهد تا این دستیار صوتی، قادر به یادگیری صدای شما باشد.

بر اساس اعلام WinBeta که ویندوز ۱۰ پیشنمایش فنی ساخت ۱۰۰۳۶ را تست نموده، ویژگی های جدیدی به کورتانا اضافه شده که یکی از آنها امکان یادگیری صدای هر فرد است. همانطور که در تصویر بالا هم می توانید ببینید، این دستیار صوتی از کاربر چندین واژه را سوال می کند تا ببیند منظور وی دقیقا کدام بوده. به این روش از نظر فنی کورتانا می تواند صدای افراد را بهتر شناسایی کند.

Microsoft_Cortana.svg

بهبود دیگری در دستیار صوتی مایکروسافت اعمال شده تا دستورات و فرامین کاربر را سریعتر از قبل اجرا نماید. اگر از تست کنندگان ویندوز ۱۰ آزمایشی باشید و از کورتانا استفاده کرده باشید متوجه کندی اجرای دستورات شده اید. حالا کورتانا باهوش تر شده و این برای کاربران جای خوشحالی دارد. اگر با گویا آی تی همراه بوده باشید حتما می دانید که مایکروسافت می خواهد این دستیار صوتی را برای ios و اندروید هم منتشر سازد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه افراد کلمات را به شیوه های مختلف بیان می کنند. نرم افزارهای تشخیص صدا امروز می توانند کلمات را با انواع تن صدا تشخیص […]