بهترین مکان های ایالات متحده آمریکا برای زندگی پس از بازنشستگی

بهترین مکان های ایالات متحده آمریکا برای زندگی پس از بازنشستگی
 • 1394/1/9
 • مبين
 • 5

اکثریت مردم از زمان جوانی بر این تلاش اند که با کار کردن زندگی بهتری داشته باشند و از خانواده خود حمایت کنند و این سخت کاری ها حس شادی و لذت بخشی را به زندگی می دهد.

ممکن است که بازنشتگی آرزوی بسیاری از مردم سراسر جهان باشد و می خواهند پس از بازنشستگی زندگی جدیدی را شروع کنند. حال امروز در گویا آی تی قصد داریم که ۱۰ تا از بهترین مکان های ایالات متحده آمریکا را برای زندگی پس از بازنشستگی به شما معرفی کنیم.

بلینگهام، واشنگتن

shutterstock_141987496

بلینگهام یک مقصد بزرگ برای بزرگسالان فعال است. این شهرستان به شدت خوش منظره و زیبا است و برای کسانی که به فعالیت در فضای باز علاقه دارند مناسب می باشد، همچنین هوای آن فوق العاده تمیز است. در این شهرستان دانشگاه واشنگتن غربی و سه کالج محلی دیگر نیز وجود دارد از لحاظ فرهنگی بسیار فعال است و محیط های آموزشی متعددی در آن دیده می شود. مرکز شهر پر رونق و زیبایی دارد، زمستان های آن بسیار سد بوده پس در نتیجه می توان از اسکی در این فصل بذت کافی را برد. اما متاسفانه هزینه خرید خانه در اینجا گران است برای خرید باید مبلغ بالای ۲۵۰,۰۰۰ دلار را در نظر بگیرید. برخلاف دیگر شهرهای این ایالات جنایت کم تری در آن وجود دارد و از نظر امنیت بسیار بالا است.

بویزی، آیداهو

shutterstock_164433401

بویزی از لحاظ جنیات در سطح متوسط قرار دارد. تجربه لذت بخشی را برای کسانی که به فعالیت در فضای باز علاقه مند هستند به ارمغان می آورد و هزینه خرید مسکن در آن تقریبا بهتر است برای خرید خانه ۱۷۰,۰۰۰ دلار مناسب است اما هزینه کلی زندگی در آن مقداری بالا بوده و آب و هوای خشکی در طول سال دارد. علاوه بر این دراای تمامی امکانات مورد نیاز برای خوش گذراندن است. از لحاظ فرهنگی زیاد بزرگ نیست و شهرستان کوچکی هم به شمار می آید اما اتفاقات اخیر در آن تغییرات را نشان می دهد.

ونیز، فلوریدا

shutterstock_127450676

در سال ۱۹۲۵ توسط مهندسان لوکوموتیو توسعه یافت و هدف آن ایجاد یک جامعه برای بازنشستگان بود و به طور کلی تقریبا بازنشستگان در آن ساکن هستند. ارزش ملک در آن بسیار بالا است و توسط دولت اداره می شود. در این شهر یک ساحل بسیار زیبا وجود دارد و علاوه بر این ۳۱ پارک شهری در آن هست که امکانات خوبی را دارند. از شهرستان های بزرگ بسیار دور است، سطح جرایم و جنایت در آن بسیار پایین است، آب و هوای آن مستعد بود و کمی طوفانی است.

آتن گورجستان

shutterstock_172296818

اگرچه گرجستان یک دولت محافظه کار است اما وجود دانشگاه گورجستان تعادل خاصی را در فرهنگ آن ایجاد کرده است. هزینه خرید ملک در آن سطح خوبی دارد و با ۱۴۰,۰۰۰ دلار می توان یک خانه خوب را خریداری کرد. مرکز شهر باتوجه ب ه جمعیت سنگین آن خسته کننده به نظر می رسد.

بارتلزویل، اوکلاهما

oklahoma

بارتلزویل، یک شهر کوچک در حدود ۴۵ دقیقه دور تر از تولسا است که یک زندگی راحت  و آرام را ارائه می دهد.برای بازنشستگان مقرونه به صرفه است و با ۱۲۰,۰۰۰ دلار می توان خانه خرید. پایین ترین مالیات را برای دولت دارد، هوای آن نسبتا خوب است اما زمساتان های آن بسیار سر می باشد، همچنین دو کالج محلی در آن وجود دارد و سطح جنایت در آن بسیار پایین است و به نزدیک ترین شهرستان ۱ ساعت فاصله دارد.

ایتاکا، نیویورک

shutterstock_126808094

کسانی که به دنبال فضای فرهنگی پر جنب و جوش هستندلذت زندگی را در ایتاکا خواهند برد. دو دانشگاه بزرگ در آن با نام های دانشگاه کرنل و کالج ایتاکا وجود دارد. این شره دارای دره ها و آبشار های زیبایی است که طبیعت جالبی را ساخته اند. تابستان هایی گرم و زمستان هایی بسیار سرد دارد علاوه بر این هزینه زندگی در آن بالا بوده و برای خرید خانه باید چیزی حدود ۲۰۰،۰۰۰ دلار هزینه کنید.

کلرمونت، کالیفرنیا

۰۱۷

کالیفرنیا منطقه بسیار خوب و زیبایی برای زندگی کردن است و اگر قرار باشد که کالیفرنیا را برای زندگی انتخاب کنید با وجود شهرستان های سن دیگو، نپا، برکلی، سانتا باربارا و بسیاری دیگر انتخاب سخت تر خواهد شد. یکی از ویژگی هیا جنوب کالیفرنیا آب و های گرم است و کلرمونت می تواند گزین خوبی برای زندگی باشد. این شهرستان ۳۰ مایل از لس آنجلس دور است و در آن ۷ کالج ۵ مقطع کارشناسی و ۲ کالج فارغ التحصیلی است. هزینه زندگی در کلرمونت بهطور قابل توجهی بالاست و برای خرید خانه باید چیزی بین ۴۳۰,۰۰۰ تا ۵۸۰,۰۰۰ دلار هزینه کنید.

بولدر، کلرادو

shutterstock_177039023

بازنشستگانی که به دنبال محیطی برای زندگی سالم هستند بولدر برای آن ها بسیار مناسب است. این شهرستان داریا بازارهای زیادی است که از مهم ترین آن ها میتوان به “green” و “healthiest” اشاره کرد. بیش از ۵۰ پارک و بیش از ۳۰ زمین گلف در شعاع ۳۰ مایلی آن نیز هست که تفریحات سالمی به شمار می آید. بولدر داریا آب و هوای مرطوبی است و تقریبا ۳۰۰ روز سال در آسمان آن خورشید دیده می شود. برخلاف دیگر منطقه های کلرادو شهرستان بولدر هزینه کمی تر برای زندگی می خواهد اما خوب رقم آن بسیار بالاست و برای خرید ملک باید چیزی بیش از ۴۰۰،۰۰۰ دلار هزینه کنید.

وودلند، تگزاس

Texas

باتوجه به افزایش بیش از حد اقتصاد در تگزاس این یالات به یکی از مهم ترین ایالات تبدیل شده است و وودلند یکی از بهریت شهرستان ها برای زندکی در تگزاس است. این شهرستان به شهر بزرگ هوستون تنها ۴۵ دقیقه فاصله دارد امکانات شهری آن بالا بوده و جنایت در آن بسیار کم است و در عین حال پایین ترین قیمت خرید مسکن در این ایلات را دارد که برابر با ۲۸۰،۰۰۰ دلار می باشد.

کائوآئی، هاوایی

shutterstock_95567395

زمانی که اسم هاوایی به گوش می رسد همه به یاد مناظر زیبا و تفریح های سالم می افتند. کائوآئی یکی از شهر های آن است که همان زیبایی را دارد و امکانات رفاهی آن بسیا بالا است. پیاده روی، سواحل زیبا و ورزش های آبی متعدد زندگی را برای شما جذاب تر خواهند کرد می توان گفت که جرم و جنایت در آن وجود ندارد اما هزینه زندگی در آن بسیار بالا است باوجود زیبایی ها وامکانات تفریحی آن ارزش پس انداز کردن را دارد و میانگین هزینه خانه در آن تقریبا ۴۲۵٫۰۰۰ دلار است.

از میان شهر های معرفی شده هاوایی برای زندگی بسیار مناسب تر از دیگر مکان ها است چراکه هم آب و هوای خوبی دارد و هم تفریحات سالمی در آن وجود دارد اگر جای زندگی کردن نباشد قطعا ارزش دیدن را دارد. شما کدام یک از شهرهای گفته شده را برای زندگی انتخاب می کنید؟

منبع: [economyzoom]

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
 1. مطلب خیلی جالب بود مرسی
  کل مطلب به جای خودش و اون پاراگراف آخر به جای خودش واقعا هاوایی جای خیلی خوبیه برای زندگی

  1. ممنونم دوست عزیز خوشحالم که مقاله رو پسند کریدن. بله همینطوره هاوایی مکان زیباییه برای زندگی….

 2. ممنون از سایت خوبتون
  استوکتون کالیفرنیا چجور شهریه؟
  ازنظر آب وهوا جمعیت و قیمت مسکن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *