آیا دوربین ۱۶ مگاپیکسلی Moto X نسل سوم دارای لرزشگیر اپتیکال خواهد بود؟

آیا دوربین ۱۶ مگاپیکسلی Moto X نسل سوم دارای لرزشگیر اپتیکال خواهد بود؟
  • 1394/2/25
  • علیرضا یوسفی زاده
  • 0

در هفته های گذشته شایعاتی درباره بعضی از مشخصات نسل سوم Moto X منتشر شد. با توجه به این اطلاعات، نسخه بعدی از این تلفن هوشمند شرکت موتورولا دارای دوربین ۱۶ مگاپیکسلی به همراه تکنولوژی Clear Pixel خواهد بود. دوربین جلویی این دستگاه که از آن برای تماس های ویدئویی استفاده می شود نیز احتمالا ۵ مگاپیکسلی خواهد بود. این در حالیست که نسل دوم Moto X دارای دوربین ۱۳ مگاپیکسلی در پشت و ۲ مگاپیکسلی در جلوی آن می باشد.

cam-a

حالا شایعات جدید وجود دارند مبنی بر اینکه دوربین ۱۶ مگاپیکسلی در پشت نسل سوم Moto X دارای لرزشگیر اپتیکال خواهد بود تا دیگر خبری از تصاویر یا ویدئوهای بی کیفیت در آن نباشد. همچنین قرار است دوربین پشتی توانایی ضبط به صورت حرکت آهسته (slow motion) را نیز داشته باشد. برای مثال، زمانی که دوربین در حال تصویر برداری با کیفیت ۱۰۸۰p است، می توان تصاویری به صورت ۱۲۰fps ضبط کرد و اگر با کیفیت ۷۲۰p تصویربرداری کنید، ویدئو ها با نرخ فوق العاده ۲۴۰fps خواهد بود.

با توجه به اینکه نمی توان تا زمان اظهار نظر رسمی از سوی وتورولا این شایعات را تائید کرد، اما می توانیم امیدوار باشیم چنین ویژگی را در نسل بعدی از این تلفن هوشمند محبوب ببینیم. البته این امیدواری می تواند تا اندازه زیادی به واقعیت نزدیک باشد، چون موتورولا که مسئولیت تولید نکسوس ۶ را نیز بر عهده داشت از تکنولوژی لرزشگیر اپتیکال در آن استفاده کرده بود.

[منبع: Phone Arena ]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *