متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

دوربین میت ۱۰، رقیب جدی گوگل پیکسل ۲؛ کسب امتیاز ۹۷ از آزمایشگاه DxOMark

12345 (بدون نظر)
Loading...
115

مدتی قبل این گوگل پیکسل ۲ بود که در آزمایشگاه DxOMark توانست با کسب نمره ی ۹۸ در زمینه ی کارایی دوربین، رکورد را بشکند. اما گویا به تازگی رقیبی سرسخت برای گوگل پیکسل ۲ پیدا شده و آن چیزی نیست جز هواوی میت ۱۰!

گویا آی تی میت ۱۰، توانسته با کسب نمره ی ۹۷، بالاتر از آیفون ۸، نوت ۸ و آیفون ۸ پلاس، که به ترتیب نمرات ۹۲،۹۴ و ۹۴ را کسب کرده اند، بایستد و در فاصله ی ۱ امتیازی گوگل پیکسل ۲ قرار گیرد.
میت ۱۰، از دوربینی دوگانه برخوردار بوده که یکی از آن ها ۲۰ مگاپیکسلی مونوکروم و دیگری ۱۲ مگاپیکسلی RGB می باشد. این دو دوربین به همراه زوم دو برابری و همچنین دریچه دیافراگم f/1.6 قادر به کسب نمره ی ۹۷ از آزمایشگاه DxOMark شده اند.
مسئولان آزمایشگاه DxOMark برای بررسی دوربین گوشی میت ۱۰، به ثبت بیش از ۱۵۰۰ تصویر و ضبط بیش از ۲ ساعت ویدئو با آن پرداخته اند.
در پایان شایان ذکر است که دوربین میت ۱۰ در ثبت تصاویر توانسته امتیاز ۱۰۰ را کسب کند و حتی یک نمره بیشتر از گوگل پیکسل ۲ دریافت نماید. آن چه که باعث شده میت ۱۰ در کلیت نمرات، ۱ امتیاز کمتر از گوگل پیکسل ۲ داشته باشد، کارکرد بهتر دوربین گوگل پیکسل ۲ در ضبط ویدئو می باشد.

 

دوربین میت ۱۰ پرو

 

دوربین میت 10 پرو

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدتی قبل این گوگل پیکسل ۲ بود که در آزمایشگاه DxOMark توانست با کسب نمره ی ۹۸ در زمینه ی کارایی دوربین، رکورد را بشکند. […]