بررسي بازي جام جهانی 2010 FIFA آفریقای جنوبی

  • 1389/4/2
  • ITTeach
  • 1

عنوان فوتبال FIFA EA معمولا هر سال یک نشر جدیدی دارد، ولی سال جام جهانی ویژه می باشد. جام جهانی 2010 FIFA آفریقای جنوبی بازی امتیازی می باشد که بین نشریه های فوتبال FIFA 10 سسال قبل و فوتبال FIFA حتمی 11 دردسترس می باشد. این سوال مطرح می باشد که آیا تنها فوتبال از میان ورزش های EA اهمیت خاصی دارد؟ پاسخ به چیزی بستگی دارد که شما در بازی های ویدئویی فوتبال به دنبال آن هستید. اگر شما بازیکن اتفاقی هستید و قبلا به فوتبال FIFA 10 علاقمند بودید، خرید برای شما چندان اجباری نمی باشد. ولی اگر هوادار پروپاقرصی هستید که می خواهید هر بازی جام جهانی را تماشا کنید، قطعا خواهید خواست که این بازی را بخرید.

مرحله ی بین المللی


بزرگترین اختلاف بین جام جهانی 2010 FIFA آفریقای جنوبی و FIFA10، تمرکز روی بازی بین المللی در بازی جدید می باشد، که در ارزیابی بازی ها در مقابل بهترین کشورها در جهان به اوج می رسد و در جام جهانی FIFA بازی می کند. ورزش های EA توجه زیادی به تحقق بخشیدن به بازی بین المللی در افریقای جنوبی می کنند، تا بتوانید در همه ی استادیوم های بازسازی شده ی معتبر بازی کنید.

تنها بازی های افریقای جنوبی نمی باشد که ماهیت بین المللی بازی جام جهانی را در نظر می گیرند. محیط های داخلی نیز واقعا روی کارایی تیم شما تاثیر می گذارند. به عنوان مثال، در جهان واقعی، بازیکن امریکایی که در استادیوم Azteca مکزیک بازی می کند، کاملا متفاوت از بازیکنی می باشد که در Columbus, Ohio بازی می کند. اگر شما ساکن امریکا باشید، به علت محیط مرتفع و خصمانه زمان سختی خواهید داشت. جام جهانی 2010 FIFA افریقای جنوبی استقامت و توانایی بازیکنان شما را برای بازی در این شرایط آماده می سازد.

خود بازی خیلی دردسترس می باشد. از آنجاییکه کمی منحنی یادگیری در مدیریت بازی وجود دارد، در واقع شروع کردن خیلی آسان می باشد. Gameplay بیشتر شبیه بازی لیگ FIFA10 می باشد. گرافیک ها و صوت زیاد، تجربه ی جالب و شناوری فراهم می سازند به همان صورتی که از عناوین بازی های EA انتظار داشتید. با این حال، پیشرفت های FIFA10 خیلی چشمگیر نمی باشند.

بازی جام جهانی


بعد از اینکه پاهایتان را با چند مسابقه گرم کردید، همانطور که تیم ملی مورد علاقه ی شما با رقیب بازی می کند، خواهید خواست تا دیگر مدل ها را نیز امتحان کنید. می توانید در خود تورنمنت جام جهانی از طریق ارزیابی دورهای بازی رقابت کنید. همچنین انتخاب سناریوهای جهان واقعی وجود دارد که می توانید بواسطه ی ارزیابی و جام های جهانی قبلی در مدل گزارش ارزیابی بازی کنید.

در نهایت، همچنین انواع حالت های بازی آنلاین وجود دارد که در آنها شما می توانید از سراسر جهان هوادار داشته باشید. جالب ترین حالت، حالت نبرد ملل (Battle Of The Nations ) می باشد، جاییکه بازیکن ها مللی را انتخاب می کنند و مجموعه هایی از تورنمنت های آنلاین را با سربلندی برد نمایش خواهند داد. نکته ی جالب این است که شما مجبور به بازی تورنمت واقعی همانند تیم کشورتان نیستید. به عنوان مثال می تواند در حالیکه برای برزیل بازی می کنید، امتیازهایی را برای ایالات متحده کسب کنید.

تابعیت های سردرگم کننده:


هواداران پروپاقرص فوتبال ممکن است ناسازگاری هایی را در بازی تشخیص دهند، که این مسئله عمدتا به علت فشار زمانی برنامه های مرتب می باشد. به عنوان مثال، طرز تلفظ اسامی اکثر بازیکنان ایالات متحده توسط گوینده ها کاملا متفاوت می باشد. همچنین، همه ی هواداران در سراسر جهان به نظر می رسد که لباس های مخصوص یکسان با رنگ های مختلف می پوشتند. گاهی اوقات این ترکیب ها اهمیت خاصی ندارند، مانند زمانیکه تماشاچیان فوتبال امریکا، کلاه راه راه آبی و قرمز به سر می کنند، در حالیکه کلاه راه راه قرمز و سفید مناسب تر می باشد، این نکته جالب توجه می باشد که EA یک شرکت آمریکایی می باشد. همچنین، برخی از مدل های بازیکنی در مسابقه ها خوب به نظر نمی رسند.

علاوه بر مشکلات جزیی، جام جهانی 2010 FIFA افریقای جنوبی یک عنوان قهرمانی فوتبال واقعی تر و سرگرم کننده می باشد. که در مقایسه با نسخه ی قبلی دارای مزایا و اختلافات کافی برای با اهمیت ساختن خرید آن مخصوصا برای هواداران پروپاقرص می باشد. با این حال، اکثر هواداران اتفاقی که قبلا به FIFA 10 علاقمند بودند، می توانند به صورت بی خطر منتظر FIFA11 باشند که باید به زودی منتشر شود.

منبع: pcmag

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *