متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

پیشی گرفتن فیس‌بوک از گوگل به عنوان پربازدیدترین وب سایت

12345 (بدون نظر)
Loading...
110

چه سالی بر فیس‌بوک، بزرگترین پایگاه شبکه سازی اجتماعی جهان با بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر ثبت شده گذشت. بر اساس گزارش رویتر، با نزدیک شدن به اوخر سال ۲۰۱۰، مارک زوکربرگ (Mark Zuckerberg) و مابقی این افراد می توانند جشن بگیرند که اکنون فیس بوک پربازدید شونده ترین وب سایت ایالت متحده است.

از ماه ژانویه تا نوامبر ۲۰۱۰، فیس بوک ۸.۹ درصد از کل ترافیک اینترنتی ایالت متحده را به خود اختصاص داد. گوگل، که از سال ۲۰۰۸ بالاترین رتبه را از آن خود کرده بود اکنون به مکان دوم با ۷.۲ در صد سقوط کرده و آن دسته از شما که همچنان طرفدار سایت مای‌‌اسپیس(MySpace)هستید، بهتر است بدانید که این سایت از پربازدیدشونده‌‌ترین وب سایت ایالت متحده در سال ۲۰۰۷ به رتبه ۷ در سال ۲۰۱۰ سقوط کرد.

این امر نشاندهنده این وضعیت است که موضوع شبکه‌بندی اجتماعی از جستجو برای یافتن پاسخ پرطرفدارتر است. ولی اگر منصفانه به قضیه نگاه کنیم، در صورتی که تمام فعالیت‌‌های مختلف یک سایت را مدنظر قرار دهیم، گوگل همچنان مکان اول را حفظ خواهد کرد. برای مثال، ضریب یوتیوب، جی میل و گوگل با ۹.۹ درصد از کل ترافیک ایالت متحده به رتبه نخست بر می گردد.

منبع: maximumpc

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. مهران می‌گوید

    چرا تیتر گمراه کننده میزنید ؟ آمریکا که همه ی دنیا نیست ! اگه اینجوریه پس چند روز دیگه سایت فیلترینگ ایران هم از گوگل جلو میزنه !! یا جستجوی چینی هم توی چین از گوگل جلو میزنه !

  2. جواد می‌گوید

    ولی گوگل کجا فیس بوک کجا !
    اصلآ قابل مقایسه نیستن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه سالی بر فیس‌بوک، بزرگترین پایگاه شبکه سازی اجتماعی جهان با بیش از 500 میلیون کاربر ثبت شده گذشت. بر اساس گزارش رویتر، با نزدیک شدن به اوخر سال