متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کپی برداری حلقه‌ها در گوگل+ توسط فیس‌بوک

12345 (بدون نظر)
Loading...
51

گوگل+,  پروژه بزرگ شبکه‌های اجتماعیست که هنوز در مرحله آزمایش است در حالی که فیس‌بوک نمونه‌ای از این شبکه اجتماعیست‬. گروهی از متخصصان فیس بوک از روش گوگل+ به منظور ارتباط گروهی با دوستان استفاده می‌کنند.

برای اضافه کردن دوستان به گروه درگوگل+ کافیست روی دوست مورد نظر کلیک و دوستتان را با کشیدن و رها کردن به حلقه خود اضافه کنید. این روش نسبت به فیس‌بوک طرفدار بیشتری دارد به قسمت دوستان بروید روی گزینه ویرایش دوستان کلیک کنید، لیستی ایجاد کنید و دوستان را بصورت دستی اضافه کنید.

گروهی از مهندسین فیس‌بوک بنامهای ولادمیر کلاسنیکاو, پنگ فن, زاهان مالکانی و برایان روزنتهال قصد کپی برداری حلقه‌ها از گوگل+ را دارند که این طرح در حال اجراست.

برای استفاده از برنامه‌های کاربردی فیس‌بوک باید وارد حساب کاربریتان شوید. (اگربرای اولین بار وارد این سایت می‌شوید فورا ثبت نام کنید) امکانات دسترسی به سایت را درست مثل برنامه‌های دیگر فیس‌بوک مجاز کنید و بعد دوستانتان را با کشیدن به حلقه خود اضافه کنید.

وقتی حلقه مورد نظر تشکیل شد روی  لینک ایجاد لیست که در مرکز حلقه جدید برای نامگذاری ظاهر شده کلیک کنید. بعد از این هر بار وارد صفحه فیس‌بوک شدید لیست جدید را در بخش دوستان و تنظیمات محرمانه خواهید دید البته اگر لیست را به روش دستی ساختید.

چند نکته: کپی برداری حلقه‌‌ای برای اضافه و ساختن لیست دوستان در فیس‌بوک روش خوبیست اما نمیتوان از این روش برای پاک کردن لیست یا حذف یک دوست با بیرون کشیدن آن از لیست استفاده کرد. با این وجود به عنوان گام اول فکر کنید که در فیس‌بوک به دنبال چه هستید تا از تغییرات دائمی گوگل خلاص شوید.

منبع: hothardware

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گوگل+, پروژه بزرگ شبکه‌های اجتماعیست که هنوز در مرحله آزمایش است در حالي كه فيس‌بوك نمونه‌اي از اين شبكه اجتماعيست‬. گروهی از متخصصان فیس بوک از روش گوگل+ به منظور ارتباط گروهی با دوستان استفاده می‌کنند.