متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چگونه می توانید فید RSS کاربر گوگل+ را داشته باشید

12345 (بدون نظر)
Loading...
49

بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر توسط گوگل + پشتیبانی نمی شوند بعنوان مثال پیام‌های خصوصی دریافت می کنند. یکی دیگر از این موارد فید RSS  است. این احتمال وحود دارد که گوگل+ گزینه‌ای برای ارسال پیام‌های خصوصی به یک کاربر گوگل+ دیگر ایجاد کند زیرا دیر یا زود کاربران خواستار افزودن آن خواهند بود. اما من در مورد RSS کاملا مطمئن نیستم.

تقاضا برای فید RSS پایین خواهد بود و گوگل عادت به ارسال محصولات بدون پشتیبانی از فید RSS دارد. پس از گذشت دو سال و با انتشار ۱۴ نسخه، کروم هنوز نمی تواند بطور طبیعی فید RSS را بازخوانی کند.  اورکات، دیگر شبکه اجتماعی گوگل نیز فید RSS ندارد. موارد متعددی از خدمات دیگر گوگل همچون میزبانی پروژه گوگل (Google Project Hosting) و وب استور کروم (Chrome Webstore) نیز فید RSS  ندارند.

خوشبختانه یک نفر سرویسی ایجاد کرده است که به شما اجازه می‌دهد از هر کاربر گوگل+ یک فید RSS داشته باشید.

فقط از صفحه پروفایل کاربر گوگل+ بازدید کرده و شناسه کاربری را از قسمت نوار ابزار بدست آورید.

ردیف ارقام را کپی کرده و آن را به انتهای آدرس زیر اضافه کنید:

http://plusfeed.appspot.com/

بنابراین اگر شناسه کاربر ۱۲۳۴۵ باشد آدرس فوق به شکل زیر می باشد:

http://plusfeed.appspot.com/12345

این فید RSS از کاربر گوگل+ است. مشترک RSS ریدرهایی همچون فیددمون (FeedDemon) یا گوگل ریدر (Google Reader) شده و جریان بروزرسانی را مستقیما به فید ریدر خود تحویل دهید.

منابع: instantfundas و ghacks

آدرس ما در گوگل + Gooya IT

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. سهیل می‌گوید

    عالی بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر توسط گوگل + پشتیبانی نمی شوند بعنوان مثال پیام‌های خصوصی دریافت می کنند. یکی دیگر از این موارد فید RSS است. این احتمال وحود دارد که گوگل+ گزینه‌ای برای ارسال پیام‌های خصوصی به یک کاربر گوگل+ دیگر ایجاد کند زیرا دیر یا زود کاربران خواستار افزودن آن خواهند بود. اما من در مورد RSS کاملا مطمئن نیستم.