متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مایکروسافت عرضه کرد: گوشی هدفون بی‌سیم و ریموت کنترل Xbox 360

12345 (1 نظر - میانگین: 3٫00 از 5)
Loading...
334

شرکت ماکروسافت دو وسیله ی جدید مربوط بهXbox 360  که عبارتند از گوشی هدفون بی سیم بلوتوث دار(Wireless Headset) و ریموت کنترل (Remote) را ارائه داده که نه تنها فقط با Xbox 360  ، بلکه توسط گوشی های موبایل و کامپیوترهای بلوتوث دار نیز قابل کارکرد هستند؛ علاوه بر اینXbox360   یک جایگاه مخصوص microUSB  دارد که به منظور شارژ شدن آن توسط  آداپتورهای مربوطه تعبیه شده است.

ریموت کنترل مربوط به Xbox 360 ، نقش فرمان بازیهای در حال پخش را ایفا و آنها را کنترل می کند. این ریموت میتواند سیستم را خاموش، روشن و صدا را کم ، زیاد یا قطع کند و همچنین قابلیت ورودی TV   را نیز دارد. دکمه هایی  نظیر A،  B،  X، Y ، نشانگر D-pad  ، دکمه ی برگشت و انتخاب بر روی آن قابل مشاهده هستند.

قرار است  گوشی هدفون و ریموت کنترل ، هردو در ماه نوامبر به بازار عرضه شوند  که قیمت هدفون بی سیم ۵۹.۹۹$   و قیمت ریموت کنترل آن حدود ۱۹.۹۹$  در نظر گرفته شده است.

منبع : MajorNelson

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت ماکروسافت دو وسیله ی جدید مربوط بهXbox 360 که عبارتند از گوشی هدفون بی سیم بلوتوث دار(Wireless Headset) و ریموت کنترل (Remote) را ارائه داده که نه تنها فقط با Xbox 360 ، بلکه توسط گوشی های موبایل