مدیریت حرفه ای پیامک ها با GO SMS Pro

مدیریت حرفه ای پیامک ها با GO SMS Pro
  • 1393/10/27
  • محمد رضایی یزدی
  • 1

همه ما میدانیم که ارسال و دریافت پیامک جزء یکی از قابلیت های اساسی و جدا نشدنی تلفن های همراه از همان ابتدای ظهور آنها بوده است. چه در گوشی های قدیمی که فاقد سیستم عامل بودند و چه گوشی های جدید که سیستم عامل دارند. در این بین قابلیت ارسال و دریافت پیامک نیز یکی از آن قابلیت هایی بود که به طور پیش فرض در سیستم های عامل در نظر گرفته میشد و سیستم عامل اندروید هم از این قاعده مستثنی نبوده است. با این وجود برنامه های زیادی برای مدیریت پیامک ها عرضه شده اند که برنامه GO SMS Pro را با بیش از 50 میلیون دانلود در گوگل پلی میتوان یکی از بهترین این برنامه ها دانست.

 

1

 

به طور خلاصه میتوان گفت GO SMS Pro هر آن چیزی که شما از یک برنامه مدیریت پیامک انتظار دارید را در خود جای داده است. از جمله قابلیت های برنامه که در برنامه ارسال و دریافت پیش فرض خود اندروید موجود نیست میتوان به انجام یک کار (مثل پاک کردن، تهیه نسخه پشتیبان و …) روی گروهی از پیامک ها و امکان اعمال انواع و اقسام تم ها که ظاهری بسیار زیبا به برنامه میدهند اشاره کرد. البته قابلیت های ممتاز این برنامه به همین یکی دو مورد ختم نمیشوند. GO SMS Pro دارای بخشی به نام “صندوق شخصی” است که محلی است برای پیامک های خصوصی شما که فقط شخص شما میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. در حالی که ارسال و دریافت پیامک معمولا به صورت آنی انجام میگیرد ولی در GO SMS Pro شما میتوانید پیامک های خود را طبق یک برنامه زمانبندی خاص ارسال کنید، مثلا پیامک تبریک تولد شخصی را امروز بنویسید و بعد به برنامه بگویید که آن را درست روز تولد او برایش ارسال کند.

 

2

 

برنامه همچنین امکان نمایش پیامک ها در قالب یک اعلان را نیز داراست. بدین معنی که شما برای دیدن پیامک هایی که اخیرا دریافت کرده اید مجبور نیستید برنامه را باز کنید و وارد بخش “صندوق پیامک های ورودی” شوید، بلکه به محض باز کردن صفحه قفل گوشی یا تبلت تان این پیامک ها در قالب یک اعلان به شما نمایش داده میشوند که از همان جا میتوانید آنها را پاک کرده یا به آنها پاسخ دهید. ضمنا همین پیامک ها در صورتی که همه آنها را نبینید با برچسب (تگ) “جدید” در صندوق پیامک های ورودی باقی خواهند ماند تا بعدا بتوانید آنها را ببینید.

 

3

 

از دیگر قابلیت های برنامه میتوان به امکان مسدود کردن (بلوکه کردن) پیامک ها با توجه به معیارهایی همچون لیست سیاه یا کلمات کلیدی اشاره کرد که مورد اول یعنی لیست سیاه مجموعه ای از افراد یا کلی تر بگوییم شماره هایی است که نمیخواهید از آنها پیامک دریافت کنید و مورد دوم تعیین چند کلمه به عنوان کلمات کلیدی برای برنامه است که در صورت وجود آنها در یک پیامک، پیامک مزبور بلوکه خواهد شد. مورد اخیر وسیله بسیار خوبی برای بلوکه کردن پیامک های تبلیغاتی است، چون برخی از کلمات در پیامک های تبلیغاتی به صورت کلیشه استفاده میشوند شما میتوانید با تعیین این کلمات به عنوان کلمات کلیدی جلوی بسیاری از پیامک های تبلیغاتی را بگیرید اما مراقب باشید که این کلمات را با دقت انتخاب کنید تا احیانا باعث بلوکه شدن پیامک های غیر تبلیغاتی نشوید.

 

4

 

GO SMS Pro از جمله برنامه های مدیریت پیامک است که به دلیل تعدد قابلیت ها و امکان سفارشی سازی برنامه تا حد قابل توجهی شهرت یافته است. آنچه در این مقاله به آن پرداخته شد تنها قابلیت های برجسته این برنامه بودند. کشف دیگر قابلیت های آن را به شما واگذار میکنیم!

 

Download az Iranapps

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *