متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

با بروز شدن سخت افزار ساعت هوشمند Pebble، میزان فروش این محصول به یک میلون رسید

12345 (بدون نظر)
Loading...
41

مدیرعامل شرکت Pebble آقای اریک میگینواسکی، در طی یک مصاحبه اعلام کرد که شرکت وی توانسته در بازه زمانی کوتاه آخر سال میلادی گذشته، تعداد یک میلیون ساعت هوشمند را بفروش برساند که این رقم برای شرکت یاد شده بسیار خوب ارزیابی می گردد.

فروش شرکت Pebble از ماه مارس ۲۰۱۴ دوبرابر شده است. بهبودهای نرم افزاری مداومی که بر روی پلتفرم این شرکت انجام می شود و نیز کاهش قیمت ها در زمان معرفی ساعت هوشمند اصلی Pebble، همگی از عوامل مهم و تاثیر گذاری هستند که باعث شده اند شرکت مورد بحث بتواند به جنین میزان فروشی دست یابد.

بعلاوه میگینواسکی اعلام کرده که شرکت وی قصد دارد تا در این سال نیز محصولات جدیدی را تولید و عرضه نماید. همچنین پلتفرم نرم افزاری آنها قرار است شاهد یک بروزرسانی اساسی باشد. وی همچنین بیان داشته که قرار است محصولی عرضه کند که مشابه آن در بازار وجود نداشته باشد اما به جزئیات بیشتر نپرداخته و اطلاعات بیشتری در اینباره به زبان نیاوره است. تمامی افرادی که به تیم توسعه webOS تلوزیون های هوشمند ال جی پیوسته اند در حال حاضر بر روی نرم افزار جدید شرکت Pebble کار می کنند.

[منبع: GsmArena]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدیرعامل شرکت Pebble آقای اریک میگینواسکی، در طی یک مصاحبه اعلام کرد که شرکت وی توانسته در بازه زمانی کوتاه آخر سال میلادی گذشته، تعداد […]