متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

پاره شدن تاندون انگشت شصت دست مردی در آمریکا

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

به گزارش گویا آی تی; طبق گفته ی محققان آمریکایی بازی معروف Candy Crush Saga که جزو بازی های اعتیاد آور است و بازی های نظیر آن مسکن موقت درد هستند و این امر موجب شد مرد ساکن کالیفرنیا به دلیل اعتیاد زیادش به بازی Candy Crush Saga تاندون انگشت شصتش پاره شود زمانی این اتفاق افتاد که او شبانه روز این بازی را انجام می داد و از پاره شدن تاندون شصت دست چپش بی اطلاع بود.

۱۶۶۶۹۷۹

محققان آمریکایی پس از بررسی های زیادی که در مورد تاندون انگشت شصت او انجام دادند متوجه شدند به غیر از تاندون نازک و حساس، تاندون ضخیم این ناحیه هم پاره شده است در حالی که بیمار از این عارضه مطلع نبود. طبق گفته ی محققان پارگی تاندون شصت دست درد زیادی دارد ولی اعتیاد شدید این مرد به بازی باعث شده که از درد انگشت شصتش بی اطلاع باشد در واقع بازی های اعتیاد آور مسکن موقت درد هستند و بازی هایی شبیه Candy Crush Saga که اعتیاد آورند یکی از عوارض آنها این است که منجر به پارگی تاندون انگشت شصت دست می شوند و فرد به دلیل هیجان زیادی که دارد از دردش باخبر نمی شود.

[منبع:Mehrnews]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گزارش گویا آی تی; طبق گفته ی محققان آمریکایی بازی معروف Candy Crush Saga که جزو بازی های اعتیاد آور است و بازی های نظیر […]