بروزرسانی غیر رسمی اندروید ۶ برای وان‌پلاس وان عرضه شد

بروزرسانی غیر رسمی اندروید ۶ برای وان‌پلاس وان عرضه شد
  • 1394/8/4
  • مجتبی
  • 0

اگر شما هم از دارندگان گوشی هوشمند وان پلاس وان هستید احتمالا بسیار خوشحال خواهید شد اگر بدانید حالا می توانید اندروید ۶ را بر روی دستگاه خود تجربه کنید. مطمئنا این روزها همه کسانی که دستگاه اندرویدی دارند به دنبال یافتن پاسخ این سوالند که چه زمانی بروزرسانی یاد شده برای گوشی آن ها منتشر خواهد شد. در هر حال اگر منتظر مانده اید تا بروزرسانی اندروید مارشمالو برایتان عرضه شود باید اعلام کنیم این آپدیت هم اکنون به صورت غیر رسمی برای گوشی یاد شده عرضه گردیده است.

در انجمن گفتگوی آنلاین وان پلاس، یکی از اعضای این انجمن لینکی ارسال کرده که شامل بروزرسانی اندروید ۶ مارشمالو برای وان پلاس وان است. این بروزرسانی بر اساس سایانوژن مد ۱۲/۱ است که بدان معناست که نه تنها نسخه ای غیر رسمی از جانب گوگل است بلکه از جانب خود سایانوژن هم غیر رسمی قلمداد می شود که همین امر باعث شده برخی کاربران از نصب آن خودداری کنند.

بهرحال بر اساس بازخوردی که در انجمن گفتگوی مورد بحث از جانب کاربران مشاهده می شود بنظر می رسد که این بروزرسانی توجه بسیاری را به خود جلب نموده ولی با این حال ممکن است باگ هایی نیز داشته باشد اما کسانی که آن را نصب کرده اند ظاهرا این بروزرسانی را با ثبات می دانند. اما باگ هایی در بخش وای فای در این آپدیت مشاهده شده که باعث ریبوت دستگاه می شود و نیز NFC در آن غیر فعال است.

اگر شما با این مشکلات می توانید کنار بیایید و نیز دوست دارید زودتر از بقیه اندروید ۶ را بر روی دستگاهتان تجربه نمایید می توانید هم اکنون اقدام به نصب آن نمایید. جزئیات کامل نحوه بروزرسانی وان پلاس وان به اندروید مارشمالو را می توانید در انجمن گفتگوی آنلاین این شرکت بیابید. یادتان باشد برای انجام اینکار باید دستگاه شما روت شده باشد و نیز بوت لودر آن را از حالت لاک خارج کرده باشید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *