گوگل در پاکستان سمینار آموزشی برگزار می کند

گوگل در پاکستان سمینار آموزشی برگزار می کند
  • 1395/6/3
  • زهرا معبودی
  • 0

کمپانی گوگل در یک اقدام عجیب اعلام نمود که قصد دارد تعدادی از نمایندگاه این کمپانی را برای سفری ۱۰ روزه به کشور پاکستان بفرستد و در این سفر که هفته آینده قرار است انجام گیرد نمایندگان گوگل از دانشگاه های معتبر پاکستان بازدید به عمل خواهند آورد با گویا آی تی همراه باشید تا اطلاعات دقیقتری از این خبر را با شما به اشتراک بگذاریم.

کمپانی گوگل اعلام نموده در سفر مدیران خود به ادانشگاه های پاکستان قصد دارد کلاس ها و سمینار های آموزشی در زمینه طراحی وب و توسعه اپلیکیشن برگذار نماید همچنین قصد دارد راهکار های درآمدزایی با استفاده از ابزار هایش را نیز برای بلاگر ها توضیح دهد.

در این سفر، نمایندگان کمپانی گوگل از مؤسسه های آموزشی در حوزه های کسب و کار، مهندسی و علوم کامپیوتر بازدید خواهند کرد، همچنین با برگزاری سمینارها و نشست های آموزشی قصد دارند دانشجویان را با دانش و تخصص فنی در حوزه های مختلف آشنا نمایند.

علاوه بر این، ساکنین مانتن ویو قصد دارند مزایای استفاده از ابزارها و خدمات درآمدزایی مبتنی بر تبلیغات اینترنتی به ویژه AdSense و AdMob را برای وبلاگ نویسان روشن نمایند.

۲۸۱cfbd5-a767-4498-aee6-4740041e42c3

در بین مؤسسه های مورد نظر گوگل، نام هایی همچون دانشگاه علوم مدیریتی لاهور (LUMS)، دانشگاه ملی کامپیوتر و علوم نوین (FAST-NUCES)، دانشگاه مهندسی و فناوری (UET) دیده می شوند که در چندین شهر مهم پاکستان از جمله کراچی، لاهور، اسلام آباد، گجرات و توپی واقع هستند.

از جمله افرادی که قصد دارند به پاکستان سفر کنند می توان  نام هایی چون ‏«وقاص برنی» مدیر بخش وب، «احمد نواز» مدیر بخش توسعه اپلیکیشن، و همچنین مسئولین بخش همکاری های راهبردی ‏آسیا را مشاهده نمود.‏

لازم به ذکر است که دانشجویان علاقه مند به شرکت در این برنامه می توانند از طریق وب سایت اختصاصی گوگل به صورت رایگان ثبت نام نمایند.

نظرات و دیدگاه های خود را درباره این اقدام گوگل با ما در میان بگذارید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *