با ساخت ربات تلگرام جایزه ۳ میلیارد تومانی بگیرید

با ساخت ربات تلگرام جایزه ۳ میلیارد تومانی بگیرید
  • 1395/10/26
  • زهرا معبودی
  • 0

همانطور که می دانید مدتی است که ربات های تلگرام حسابی همه را به خود مشغول داشته اند اما انگار که مدیر تلگرام پاول دورف، از وضعیت ربات های کنونی راضی نیست. او طی یک خبر یک فراخوان عمومی ارائه داده و به تمام برنامه نویسان ربات ها، اعلام کرده که در صورتی که بتوانند یک ربات فوق العاده طراحی کنند، به آن ها هدایایی تعلق خواهد گرفت.

پاول در ادامه ذکر کرده است که این جایزه هایی که در نظر گرفته است، به ارزش ۱ میلیون دلار است! البته در ادامه گفته است که جوایز یاد شده، از ۲۵ هزار دلار شروع می شوند و نرخ آن به تناسب ارزش ربات مورد نظر، افزایش پیدا خواهد کرد. ارزش این جایزه به میزان ۳ میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان ایرانی است که رقم واقعا چشم گیری است.

مسابقه ربات تلگرام

او برای ربات های ارزشمند، یک سری شاخص ها در نظر گرفته که به شرح زیر می باشند:

ربات مورد نظر باید سریع عمل کند.

این ربات باید برای حداقل دسته ای کوچک از مردم مفید باشد.

همچنین اعلام داشته که ربات هایی که به طور خطی عمل می کنند، بیشتر مد نظر قرار می گیرند که البته به ظاهر تنها توسعه دهندگان معنی این واژه و عبارت را می فهمند.

او از توسعه دهندگان خواسته که ابتدا اسناد و مدارک مورد نظرش را بخوانند و بعد نسبت به ارسال روبوت خود اقدام کنند.

او ادامه داده که به دنبال ربات هایی است که بتواند اکوسیستم تلگرام را کمی تغییر دهید و آن را ارزشمند و پایدار کند. این موضوع انقدر مهم است که او در وبلاگ شخصی اش هم به این موضوع پرداخته است.

گفتنی است که از سراسر دنیا می توان برای حضور در این مسابقه اعلام آمادگی کرد و به نظر می رسد ایرانی های همیشه حاضر در صحنه نیز جمعیتی عظیم از شرکت کنندگان را تشکیل دهند.

مسابقه ربات تلگرام

چگونه درخواست خود را ارائه دهیم؟

برای اینکه ربات های مورد نظر خود را ارائه دهید کافیست روی BotSupport کلیک کنید. این صفحه ای از وب سایت رسمی تلگرام است که از طریق آن می توانید درخواست خود را ارائه دهید. کافیست برای این مورد، آی دی یا همان یوزر نیم، بات ساخته شده تان را بفرستید و در عنوان هم از عبارت #BotPrize استفاده کنید.

نیازمندی ها:

برای اینکه بتوانید ربات خود را ایجاد کنید، می توانید به نیازمندی هایی که در زیر اورده شده مراجعه کنید و امکانات لازم و شرایط لازم را دنبال کنید:

  • Bot API
  • Intro

بدین صورت می توانید از دانش و مهارت خود استفاده کرده و وارد یک مسابقه بزرگ جهانی شوید.

مدیر عامل تلگرام درست مثل سایر مدیران و وبمسترهای بزرگ از فرصت جوایز پولی برای تست و بررسی و تولید محصولات استفاده کرده است که به نظر می رسد کار او به نتیجه برسد. این فرصتی ایجاد می کند که شمار ربات های ارزشمند به یک باره افزایش پیدا کند و وضعیت تلگرام به طور کلی از مثبت به فوق العاده تغییر کند.

با این حال نظر خود را در این باره با گویا آی تی در میان بگذارید. به نظر شما ربات های فارسی، نیاز به بسط و توسعه در چه زمینه ای دارند؟ بهترین ربات هایی که شما تا کنون از آن ها استفاده کرده اید کدام یک از ربات ها بوده است؟ دیدگاه خود را در این باره در بخش نظرات بنویسید و برای اطلاع عموم از این طرح مدیرعامل تلگرام، این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *