افزایش سه برابری فروش گوشی های آندروید گوگل در انگلیس

  • 1389/5/6
  • مهدی صمصامی
  • 2


مردم انگلیس بیشتر از هر زمان دیگری برای انتخاب گوشی، گزینه اول خود رو گوشی هایی با سیستم عامل آندروید گوگل قرار می دهند و تمایل به خرید این نوع گوشی ها در مردم انگلیس افزایش یافته است.

سهم گوشی های آندروید گوگل از بازار تلفن های همراه از 3 درصد در سه ماهه اول سال به بیش از 13 درصد در طول سه ماه گذشته رشد کرده است. همچنین طبق آمار یکی از 10 تلفن همراهی که در انگلیس به فروش می رسد، با سیستم عامل آندروید گوگل فعال است.

Megan Baldock تحلیلگر GfK می گوید : «آمار گویای این مسئله است که تعداد درخواست دهندگان برای خرید گوشی های آندروید گوگل روز به روز در حال افزایش است. سیستم عامل ها نقش ساده ای در تشکیل تلفن های همراه دارند؛ ولی نقشی کلیدی را در فروش به خود اختصاص می دهند.»

تصور می شود که محبوبیت رو به رشد دستگاه های آندروید گوگل با افزایش تعداد گوشی های در دسترس، رو به کاهش برود. گوگل گوشی خود را با نام تجاری Nexus One در اوایل سال جاری راه اندازی کرد؛ در حالیکه HTC Legend و HTC Desire به دست مصرف کنندگان رسیده بودند.

سامسونگ نیز در حال عرضه دستگاه جدید خود با نام Galaxy S با یک مشخصه بازاریابی بالا است. گوشی های Galaxy S سامسونگ به وسیله سیستم عامل های آندروید گوگل فعالیت می کند و به به صفحه لمسی AMOLED و دوربین 5 مگاپیکسلی خود می بالد.

منبع : Telegraph.co.uk

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
    1. درسته، ولی تاریخ این مطلب مال خیلی وقت پیشه و الان اوضاع گوگل خیلی بهتر شده…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *