متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

درایو حالت جامد هابرید شرکت Seagate با نام Momentus XT

12345 (بدون نظر)
Loading...
100

 

شرکت Seagate دومین نسل از دیسک های حالت جامد هیبریدی  Momentus XT (sshd) را برای نوت بوکها معرفی کرد. sshd جدید در ظرفیت ۷۵۰GB موجود است. Momentus XT شرکت Seagate ترکیبی از حافظه فلش با حالت جامد و دیسک سختی با سرعت ۷۲۰۰RPM جهت افزایش عملکرد بوده، و داری تکنولوژی FAST Factor است که نقاط قوت SSDها و درایوهای هارد دیسک را برای دسترسی سریع تر به برنامه های کاربردی، بوت سریعتر و فراهم آوردن سرعت کلی بالاتر برای سیستم می آمیزد.

 

 

بر طبق اعلام شرکت Seagate، درایو هیبرید  Momentus XTبا۷۵۰GB  ظرفیت نزدیک به ۷۰ درصد سریعتر از نسخه قبلی درایو Momentus و تا سه برابر سریع تر از یک هارد دیسک های قدیمی است. این هارد درایو از رابط SATA 6Gbps استفاده می کند و دارای ۸GB  حافظه Single Level Cell فلش از نوع  NANDبرای دو برابر کردن سرعت رابط و سرعت خواندن و نوشتن NAND نسل قبلی است. از دیگر مزایای این هارددیسک دارا بودن  تکنولوژی حافظه تطبیقی Seagate  است ​​که به طور موثری عملکرد هارد دیسک را متناسب با کاربر و برنامه های کاربردی که استفاده می کند با شناسایی الگوهای استفاده از داده ها تنظیم کرده و سپس اطلاعاتی که غالبا استفاده می شوند را برای دسترسی سریعتر به حافظه حالت جامد انتقال می دهد.

قیمت درایو حالت جامد هایبرید Seagate مدل Momentus XT باGB 750 ظرفیت ۲۴۵ دلار امریکا می باشد.

 

مبنع: itechnews

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  شرکت Seagate دومین نسل از دیسک های حالت جامد هیبریدی  Momentus XT (sshd) را برای نوت بوکها معرفی کرد. sshd جدید در ظرفیت ۷۵۰GB […]