ال‌جي تلويزيون ليزري 100 اينچ خود را به بازار معرفي مي كند

ال‌جي تلويزيون ليزري 100 اينچ خود را به بازار معرفي مي كند
  • 1391/10/7
  • ITTeach
  • 0

ال جي از عرضه تلويزيون ليزري خود در ابعاد 100 اينچ به بازار خبر داد. اين محصول (مدل HECTO) مجهز به قابليت هاي هر دو سري تلويزيون هاي اسمارت و ديجيتال است. اين تلويزيون 100 اينچي ليزري علاوه بر صفحه نمايش بي نهايت بزرگ از يك پروجكشن UST كه تصاوير را در فاصله اي بسيار نزديك نمايش مي دهد، برخوردار است. ‌اين سيستم منحصر به فرد با استفاده از تكنولوژي پيشرفته ليزر ال جي، ‌تصويري با وضوح FULL HD 1080p و كنتراست فوق العاده به شما ارائه مي كند.

به گفته مدير ارشد اين بخش، ‌تلويزيون ليزري 100 اينچ ال جي با برخورداري از تكنولوژي پروجكشن، قابل استفاده در اتاق كنفرانس و اتاق نشيمن مي باشد.

تجربه يك سينماي خانگي فوق العاده

مشاهده تصويري با كنتراست بسيار بالا در صفحه نمايش 100 اينچي، تجربه یک ‌سينماي واقعي را برايتان به ارمغان مي آورد. در گذشته فاصله مشخصي براي نمايش تصاويري با ابعاد بزرگ ‌در نظر گرفته مي شد. اين فضاي لازم كه “طول پرتاب” ناميده مي شود باعث عدم مشاهده تصاوير بزرگ در محيط خانه مي گردد. به همين دليل با استفاده از پروجكشن هاي UST در اين محصول، ‌افراد مي توانند لنز را در فاصله 22 اينچ معادل 56 سانتي متر از صفحه قرار دهند. تلويزيون هاي ليزري ال جي از تصويري با وضوح FULL HD و معادل 1080p به همراه نسبت كنتراست 10.000.000:1 برخوردار است. در نتیجه شفافيت و درخشندگي تصاوير در محيط تاريك به خوبي فضايي با نور بيشتر است.

قابليت هاي یک تلويزيون هوشمند

اين تلويزيون ليزري از پلتفرم تلويزيون هوشمند ال جي پشتيباني كرده و شامل ويژگي هاي منحصر به فردي مانند، ‌كنترل جادويي، ‌دنياي هوشمند، LG Cloud و تكنولوژي WiDi اينتل است. همچنين از طريق تيونر تلويزيون ديجيتال،‌ كاربران مي توانند به راحتي به سرويس هاي SNS مانند فيس بوك و سرويس هاي VoD مانند Netflix در بخش محتواي ال جي دسترسي داشته باشند.

طراحي سينماي خانگي

تلويزيون ليزري ال جي داراي 2 بلندگوي 10 وات بوده كه در داخل پورجكشن قرار دارند و با پخش صداي دالبي تجربه لذت بردن از يك سينماي واقعي را در خانه برايتان فراهم مي كند. اين محصول از طراحي جديد و شيك Dynamic Arc ال جي برخوردار بوده كه سطحي منحني و ارتفاعي معادل 5.7 اينچ دارد. صفحه نمايش 100 اينچي اين تلويزيون نيز داراي طراحي Cinema Screen ال جي است كه آن را براي هر دكوراسيونی مناسب مي سازد.

 

 

عمر بيشتر، اثرات کمتر بر محيط زيست

ساختار ليزري اين دستگاه با استفاده از لامپ هاي مخصوصي كه در قسمت پروجكشن قرار دارند،‌ تصويري با كيفيت فوق العاده بدون نياز به جيوه توليد مي كند. اين تلويزيون مي تواند 25000 ساعت كار كرده،‌كه این رقم در مقايسه با مدل های دارای لامپ جيوه اي، 5 برابر طولاني تر است. حذف جيوه نیز يكي از راهكارهاي ال جي در راستاي سازگاري هر چه بیشتر با محيط زيست است.

مناسب براي مشاغل كوچك و بزرگ

از نكات قابل توجه در تلويزيون ليزري ال جي کاربرد آن در مشاغل مي باشد.‌ ويژگي هاي متنوع و تطبيق پذير اين محصول، آن را به انتخابي مناسب براي ويدئو كنفرانس ها و ديگر برنامه هاي معرفي و نمايش پروژه ها و محصولات در قالب محتوای صوتی و تصویری، تبديل كرده است.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *