HTC One هم نتوانست مشکلات مالی HTC را حل کند !

HTC One هم نتوانست مشکلات مالی HTC را حل کند !
 • 1392/4/15
 • سهیل دارائی
 • 3

images

بدون شک یکی از غول های فن آوری اسمارت فون جهان را باید برند تایوانی اچ تی سی (HTC) دانست.اخبار بدست آمده از این برند تایوانی حکایت از این دارد که اچ تی سی توانسته در این چند ماهه اخیر پس کسر مبلغ مالیاتی ؛ تنها سودی نزدیک به 41.6 میلیون دلار به جیب زند ! اگر این آمار و ارقام را با سود سال پیش برند اچ تی سی مقایسه کنیم به این نکته  پی خواهیم برد که میزان سود اچ تی سی تنزل یافت است و البته این مقدار تنزل کاملا چشم گیر بوده است و به راحتی نمی توان چشم بر روی آن بست و نادیده گرفت ! همانطور که در جریانید اچ تی سی با عرضه گوشی HTC One خود ؛ در حال حاضر رقابت تنگاتنگی با دو برند مشهور اپل و سامسونگ دارد.رقابت با این برند ها یک طرف ؛ فشار مشکلات مالی این روز های اچ تی سی از طرفی دیگر  ! حال باید دید که آیا مشکلات مالی برند اچ تی سی ؛ دست آخر گریبان گیر این برند خواهد شد ؟

HTC-One_Silver_3V-380-75

اما مشکلات مالی این برند تایوانی شدید تر شده است ! سود برند اچ تی سی در نسبت با سال گذشته کسری فراوانی دارد و از ماه آوریل میلادی تا ماه ژوئن میلادی امسال ؛ در قیاس با پارسال ؛ چیزی در حدود 83 درصد کاهش سود خالص داشته اند ! سخنگوی برند اچ تی سی در این باره اذعان کرده است که ؛ از تاریخ سی ام ماه مارس میلادی تا تاریخ سی ام ماه ژوئن میلادی (یعنی سه ماهه دوم سال جاری ) ؛ سود بدست آمده برند اچ تی سی 1.25 میلیارد دلار تایوان ( معادل با 41.6 میلیون دلار امریکا ) می باشد.البته اگر آمار و ارقام بدست آمده از سود این برند در سه ماهه اول امسال ؛ کمی روزنه های امیدواری را به جای می گذارد ؛ چرا که سود خالص برند اچ تی سی در بازه زمانی میان ما های ژانویه و مارس فقط 2.8 میلیون دلار بود.حقیقتا واضح است که این برند تایوانی از مشکلات شدید مالی رنج می برد اما نمودار ها و گزارش های آماری بدست آمده بر این واقفند که اچ تی سی با وجود مشکلات فراوان مالی ؛ همچنان رقیبی سرسخت برای دو برند مشهور سامسونگ و اپل است.

HTC_One_Sprint_35616143_08_620x433_610x426

» منبع : Cnet

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
 1. سلام من گوشی سونی پی دارم با زحمت تونستم یه نسخه از اپرا موبایلرو پیدا کنم که رو گوشی کار کنه چون بیشتر ورژنهاش جواب نمیدهند اینم بگم موقعی که دیدم نسخه بتا 10.1جواب داد خیلی ذوق کردم سریع آدرس فیسبوک رو به صورت https تو اول آدرس وارد کردم متاسفانه نشد. خواهش اگه می تونید در این مورد منو راهنمایی بفرمایید با تشکر.

  1. این نظر الآن چه ربطی به مطلب داشت آخه؟
   در ضمن شما باید اپرا مینی نصب کنی تا مشکلت حل شه نه اپرا موبایل

 2. واقعا حیفه
  امیدوارم دولت تایلند به خاطر سود خودشم شده نذاره سقوط کنه
  از وانش که خیلی خوشم اومده

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *