درود بر یاران قدیمی گویا آی تی و یاران تازه گویا آی تی! قدیمی ترهای گویا خوب به خاطر دارند که سری قسمت های رادیو گویا توانسته بود جایگاه ویژه ای در دل آن ها باز کند. متاسفانه در این چند وقت اخیر رادیو گویا با مشکل مواجه شد و تصمیم به توقف آن گرفته شد.

با این که از این مدت، زمانِ تقریبا زیادی سپری شد اما سیل عظیمی از کامنت ها از داخل سایت گرفته تا اکانت های شبکه های اجتماعی گویا آی تی همواره خواستار بازگشت رادیو گویا بودند و این پیگیری شما عزیزان آن قدر ادامه دار شد که سرانجام با وجود تمام مشکلات، نیروی شما یاران گویا آی تی سبب شد تا سری جدیدی از رادیو گویا میهمان خانه های شما باشد!

در قسمت اول سری جدید رادیو گویا، بخش های آموزشی متنوعی برای شما عزیزان فراهم شده است و قصد داریم مهمترین اخبار هفته را نیز به اطلاع شما برسانیم آن هم تنها در مدت زمانی معادل 10 دقیقه و 20 ثانیه! نیاز به اضافه است که این فایل صوتی حجمی معادل 9.5 مگابایت خواهد داشت.

زیاده گویی را متوقف می کنیم و از شما عزیزان دعوت به عمل می آوریم تا شنونده نخستین قسمت سری جدید رادیو گویا با گویندگی آقایان بهراد جاود، جعفر موسوی و سهیل دارایی باشید.

لینک‌های مرتبط با این برنامه:

Capture