متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مروری بر بازی “عصر اژدها”

12345 (بدون نظر)
Loading...
82

بازی “عصر اژدها: مبداها”، با وجود همه محاسنش یک بازی زیبا نبود. دنیای آن درهم­ریخته و قهوه­ای و منوهایش خشک و زشت بود. با این حال، یک خبر خوب برای زیبایی­پرستان اینکه من پنج دقیقه ای را به طور جدی در درخت مهارت جدید بازی عصر اژدهای ۲ به گشت­و­گذار پرداختم و در آن ویژگیهای تازه و مثبتی یافتم که واقعا برایم خوشایند بود.

درختهای مهارت نسبت به بازی قبلی تکامل یافته­اند و به بازیکنان این امکان را می­دهند که در حالی که هنوز در حال جنگ هستند شخصیتی را بسازند که با خصوصیات مورد نظرشان جور در می­آید. هاوک، شخصیت اصلی، می­تواند یکی از سه نوع باشد – سرکش، جادوگر، جنگجو – ولی می­تواند کارهای مفصل‌تری نیز انجام دهد.

The Rogue Workout DVD: 2011 Edition.

دی­وی­دی “حرکات سرکش”: ویرایش ۲۰۱۱

من در یکی از بررسیهای اخیرم هاوک را به عنوان یک شخصیت سرکش مورد آزمایش قرار دادم، نسبت به نسخه قبلی روی این دسته کار بیشتری شده بود. من پس از اندکی بازی در درخت مهارت متوجه شدم که توانایی هاوک با شمشیرهای کوتاه بهبود یافت و به جنگجویی فوق العاده چالاک و قدرتمند تبدیل شد. اگر بازی عصر اژدهای ۲ نظرتان را جلب کرد لازم نخواهد بود که در یک پیشروی مداوم به نقطه اوج از آن بگذرید. این امکان وجود دارد که نقاط منتسب در تواناییهایی که تاکنون به دست آورده اید قرار بگیرند، تاثیرشان بالا رود و در کل بازی مرتبط بمانند. درخت مهارت در دسته­هایی رده­بندی شده است، مهارتهایی که برای یک روش بازی مناسب هستند در کنار هم در یک بخش جای گرفته اند. من وقتی که مشتاقانه به دنبال وسائلی که هاوک در زمینه سلاحهای کمانی می­توانست در جنگ استفاده کند بودم به امکانات “تیر و کمان” رجوع کردم.

من با رضایت از قابلیتهای استبی­هاوک (StabbyHawke)، این بازی را به پایان رساندم. حرکت خنجر از پشت در بازی عصر اژدها به گونه‌ای خنده­دار رضایت­بخش است: در یکی از این صحنه‌ها، هاوک در حالی که یک بمب دودزا را پرتاب می­کند با سرعت زیادی جلو می­رود و به پشت دشمنش می­رسد، و در آنجا اسلحه سرد را چند اینچ در کلیه­هایشان فرو می­کند. اولین باری که این کار را کرد، من به طور غیرارادی شکمم را گرفتم و سالم بودن اعضای داخلی خودم را بررسی کردم.. دفعه دوم، خنده­ام گرفت. من به روشی که برای شروع این بازی­ تعریف شده بود، بازی‌ام را شروع کردم.  هاوک و دوستانش این بار به مراتب پرجنب­و­جوشتر از سابق هستند – در واقع، کلیت نبرد در این بازی تازه­تر، سریعتر و نزدیکتر به یک بازی اکشن نسبت به Origins است.

قدرت کاراکتر این بازی چنان زیاد است که حتی بعضی اوقات به خود نیز صدمه می‌زند.

شعار برگزیده کمپانی بایوور (Bioware) برای بازی عصر اژدهای ۲، حضور ذهن است. مکالمات عصر اژدهای ۲ (DA2)، که اکنون زرهِ بازی مس افکت (Mass Effect) را به تن کرده، رویکردهای بازیهای همگروهش را برگزیده است: گفتگوها در یک چرخ بحث جای می­گیرند و حبابهای کوچک حاوی متن شما را از حرفهای هاوک، که کاملا صدادار و بدون هجی کردن دقیق بیان خواهد شد، مطلع می­سازد. بهتر از همه اینکه، من توانستم از تواناییهایم در جشنها برای ساکت کردن افرادی که مشغول صحبتهای نامربوط بودند استفاده کنم. بتنی، خواهر هاوک، یک نارنجک در اختیار دارد. او و هاوک در برابر حرکت دارکسپاون (Darkspawn) می­توانند بایستند و درباره راههای خورده شدن آنها بحث کنند، یا – با یک امکان بحث – او می­تواند یک حریق پیشگیرانه راه بیاندازد و نیمی از قدرت ورودی را بگیرد.

عصر اژدهای ۲ یک بازی پیوسته­تر و پرهیجان‌تر از بازی قبلی­اش است، و به مراتب سبکتر است.

برگرفته از پی‌سی گیمر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
 1. وحید می‌گوید

  این متنی که شما نوشتید نه متن گفتاری است و نه نوشتاری ؛ لطفا جمله آخری که نوشتید را خودتان بخوانید:
  عصر اژدهای ۲ یک بازی پیوسته­تر و پرهیجان‌تر از بازی قبلی­اش است، و به مراتب سبکتر است.

  1. ITTeach می‌گوید

   بله درسته کمی در ترکیب مطالب و گفتاری مشکل داره
   ما هم به نقل از پی سی گیمز گفتیم
   بازهم بابت توجهتون متکریم و سعی میکنیم تا کیفیت مطالب رو بالاتر ببریم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی "عصر اژدها: مبداها"، با وجود همه محاسنش يك بازي زيبا نبود. دنياي آن درهم ريخته و قهوه اي و منوهايش خشك و زشت بود. با اين حال، يك خبر خوب براي زيبايي پرستان اينكه من پنج دقيقه اي