متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرگرمی روز جمعه: بازی گلوله برفی (Snowball)

12345 (بدون نظر)
Loading...
109

این هفه بازیِ پرتاب گلوله برفی را برای شما آماده کرده ایم تا امتحان کنید. پس لباس گرم بپوشید و آماده باشید که به گلوله های برفی اجازه پرواز دهید!

بازی گلوله برفی

هدف از بازی این است که با استفاده از مهماتِ گلوله برفی تان به مرد تاجر مَستی حمله کنید و وی را تا جایی که ممکن است به پرواز درآورید. به سادگی از موس­تان برای هدف گیری استفاده کنید و برای پرتاب گلوله برفی ها هم از کلیک چپ موس استفاده کنید.

شما می توانید با استفاده از نوار نقره ای رنگی که در بالای پنجره قرار گرفته، بر آمارتان نظارت داشته باشید. در صورتی که صدای بازی مزاحمتی برایتان ایجاد می کند می توانید آن را غیر فعال کنید اما این نکته را هم در ذهنتان در نظر داشته باشید که با این انتخاب تمامی صداهای بازی غیر فعال خواهند شد. خب، دیگر زمانِ دریافت گلوله های برفی­ای است که در هوا پرواز می کنند!

مرد تاجر را با گلوله های برفی­ای که به دنبالش پرتاب می کنید مورد اصابت قرار دهید. مطمئن شوید که هدف گیریتان خوب است چرا که در غیر این صورت به سرعت گلوله هایتان تمام خواهد شد!

با پرتابی مناسب می توانید باعث تحرکش شوید و حتی وی می تواند به اندازه کافی به هوا پرتاب شود طوری که برای لحظاتی از صفحه نمایشتان محو می شود.

شانس مجددی که در این جا خواهید داشت موقعی است که با هدف گیری بسیار ماهرانه گلوله های برفی­تان را دقیقا به سر آن تاجرِ مست بزنید. شگفت انگیز است و البته امکان پذیر…

هنگامی که یکی از این دو رویداد اتفاق افتاد بازی به پایان می رسد: ۱) گلوله های برفی­تان تمام شود یا ۲) مرد تاجر دقیقا به حالت اولیه اش برگردد و سپس در پشت سر شما –همان گونه که در تصویر زیر دیده می شود- سقوط کند. در انتها برای لحظاتی امتیازتان به نمایش در خواهد آمد و بعد از آن فرصت دیگری برای بازی مجدد خواهید داشت. از آن لذت ببرید!

توجه: رویدادِ “به حالت اول بازگشتن” می تواند وقتی که با ماشین ها مواجه شدید هم اتفاق افتد.

گلوله های برفی را در اینجا بازی کنید.

منبع:‌ HowToGeek

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. free crack adobe می‌گوید

    i cognate it سرگرمی روز جمعه: بازی گلوله برفی (Snowball) | مجله اینترنتی گویا آی‌تی now im your rss reader

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اين هفه بازيِ پرتاب گلوله برفي را براي شما آماده كرده ايم تا امتحان كنيد. پس لباس گرم بپوشيد و آماده باشيد كه به گلوله هاي برفي اجازه پرواز دهيد!