متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ویندوز ۸ یک صفحه‌ی آبی مرگ جدید به خود می‌گیرد !

12345 (بدون نظر)
Loading...
174

وقتی داشتم ویندوز ۸ (نسخه ی دِوِلوپر) ساخته شده بر روی VMware Player را نصب می کردم، صفحه ی زیر را مشاهده کردم. مشخصا، فرآیند نصب شدن شکست خورده بود. ابتدا فکر کردم این پیغام خطا از طرف VMware Player است، ولی بعد از نگاه دقیق، متوجه شدم که از طرف ویندوز ۸ است. با سر زدن به گوگل، از حدسم مطمئن شدم. ویندوز ۸ یک صفحه ی آبی مرگ جدید دارد، این دفعه کمتر ترسناک است.

همانطوری که از تصویر فوق می توانید مشاهده کنید، تمامی چرت و پرت های فنی رفته اند. در عوض، شما شکلک ناراحت، به همراه یک سطر پیام که از شما می خواهد در اینترنت به دنبال آن پیام خطا بگردید، می بینید.

با وجود این که صفحه ی آبی جدید خوب به نظر می آید و زنندگی کمتری دارد، الزاما بهتر نیست. پیشتر، می شد اطلاعات بیشتری (مثلا در ارتباط با مشخصات فایلس که منتج به خرابی شده است) به دست آورد. اکنون با حذف شدن تمام اطلاعات، کاربران کاملا مجبور هستند از فایل های مینی دامپ یا از ابزارهای شخص ثالث (مثل BlueScreenView) جهت بررسی خطا، استفاده کنند.

منبع: instantfundas

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
9 دیدگاه
 1. پیمان می‌گوید

  با این جملتون مخالفم: کاربران کاملا مجبور هستند از فایل های مینی دامپ یا از ابزارهای شخص ثالث (مثل BlueScreenView) جهت بررسی خطا استفاده کنند. چـــــون توی خود صفحه لینک جستجو در اینترنت رو برای پیدا کردن راه حل در اینترنت گذاشته.

  1. ITTeach می‌گوید

   ??

 2. حامد می‌گوید

  صفحه قبلیه بهتر بود.
  با این صفحه جدید احساس میکنم مایکروسافت داره با پنبه سر می‌بره.
  خوش به حل ما لینوکسیا…! اون شکلکه همیشه خندانه 🙂

  1. ITTeach می‌گوید

   حامد جان
   این صفحه بهتره ها
   چون با آرامش با انسان برخورد میکنه
   D:

 3. حسین می‌گوید

  بابا آدم با این آرامش می گیره…اون قبلیه خیلی ترسناک بود!

  1. ITTeach می‌گوید

   آره آرامش و زیبایی خاصی داره
   اون صفحه‌ها معروف به صفحه آبی مرگ بود
   D:

 4. آریان می‌گوید

  بهتر به جای این مسخره بازیا از هنگ کردن جلوگیری کنه

 5. رضا می‌گوید

  خوش به حال شما لینوکسیا که هنوز فرق نسخه پریوو توسعه دهندگان رو از نسخه نهای تشخیص نمی دین بعد می آین درباره سیستم عامل کل کل هم می کنین.
  فعلا باید به شما خندید که نمی دونین تو نسخه ای که دو سال قبل از ریلیز نهایی به رایگان در اختیار عموم قرار می گیره قرار نیست از این ژیگول بازی ها وجود داشته باشه، و فقط قرار اتفاقات مهمتری مثل رابط مترو رو برای برنامه نویسان معرفی کنه و یک sdk در اختیار توسعه دهنده ها قرار بده تا همزمان با ریلیز نهایی استور، هم پر و پیمون باشه،

 6. مهدي می‌گوید

  سلام ، من هم به این مشکل برخوردم ، البته نسخه VMwarev رو به نسخه هشت ارتقاء بدهید ، این صفحه رو نمی بینید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وقتی داشتم ویندوز 8 (نسخه ی دِوِلوپر) ساخته شده بر روی VMware Player را نصب می کردم، صفحه ی زیر را مشاهده کردم. مشخصا، فرآیند نصب شدن شکست خورده بود. ابتدا فکر کردم این پیغام خطا از طرف VMware Player است، ولی بعد از نگاه دقیق، متوجه شدم که از طرف ویندوز 8 است. با سر زدن به گوگل، از حدسم مطمئن شدم. ویندوز 8 یک صفحه ی آبی مرگ جدید دارد، این دفعه کمتر ترسناک است.