36 شخصيت جسور در دنياي ديجيتالي

36 شخصيت جسور در دنياي ديجيتالي
 • 1391/5/30
 • ميثاق جراحي
 • 9

در اين مقاله قصد داريم 36 شخصيت خاص را معرفي كنيم كه در بازي ها و فيلم ها، نقش به سزايي را ايفا كردند و علاوه بر اينها، طراحي منحصر به فرد و بي نقص اين شخصيت ها، آنها را در بين مخاطبين بسيار خاص جلوه دادند.

300 – Spartan

اولين شخصيت، شخصيت فيلم حماسي 300 است. اين شخصيت خشم خاصي را در خود نهفته كرده و هر كسي با ديدن اين شخصيت، به اين نتيجه مي رسد كه با كاراكتري بدي در افتاده است.

Assassin Creed – Ezio Auditore da Firenze

يكي از آن شخصيت هاي واقعا فراموش نشدني در دنياي بازي هاي رايانه اي، اين كاراركتر ايتاليايي ربان است كه در شماره ي دوم از بازي Assassin Creed خوب درخشيد. حركات سريع، مخفي كاري ها و بي رحمي او در بين هدف هايش،‌او را به شخصيتي خطرناك تبديل كرده است. به دليل طراحي و لباس هايش، به يكي از شخصيت هاي درجه بالاي ما تبديل شده است.

Atlantica Online – Oracle

اين شخصيت مرموز به يك بازي آنلاين جهاني به نام، آتلانتيكا تعلق دارد و ظاهر عجيب و منحصر به فردش، براي بازي هاي نقش آفريني بسيار خوب و به جا است.

Batman The Dark Knight – Joker

ديگر حرفي در اين باره وجود ندارد، كه بسياري از افراد به دليل اينكه در اين شخصيت به شدت غرق شدند، زندگي عادي خود را فراموش كردند. شخصيت جوكر به نظر من، بهترين شخصيت منفي در تمام دنياي كميك است. ظاهر اين شخصيت،‌ هيچ چيزي را از او فاش نمي كند و به مخاطب نمي گويد كه با چه كاراكتر خطرناكي روبرو است.

Bayonetta

اين شخصيت، يكي از كاراكتر هاي مورد علاقه ي مند است. او يك جادوگر است كه خلق و خويي انساني دارد. در دنياي بازي هاي رايانه اي، بايونتا، در كنار دانته قرار مي گيرد و لباس ها و ظاهرش، زيبا، دلربا و فريبنده است.

Bayonetta – Rodin

اين شخصيت نيز در دنياي بايونتا حضورد دارد. اگر چه حضورش كمرنگ است،‌ اما ما او را به عنوان يكي از شخصيت هايي كه خوب طراحي شدند قرار داديم.

Bioshock – Big Daddy

Big Daddy، يكي از خطرناك ترين ها و در عين حال مهربانترين است. او با كسي شوخي ندارد و تا زماني كه بفهمد به Little Sister هاي او نزديك مي شويد،‌ديگر جايي براي فرار كردن نيست و هر كجا كه برويد، او شما را خواهد يافت. ظاهر عجيب اين شخصيت با آن طراحي منحصر به فردش كه ما را به دنياي زير آب نزديك مي كند، از شخصيت ها خوش طراحي ما در اين ليست است.

Call of Duty: Modern Warfare 2

تمام عناصر در اين شاهكار‌،‌همه در رتبه ي “عالي” قرار مي گيرند. تمام شخصيت ها و طراحي آنها در اثري بي نظير به نام MW2، بهترين هستند. اين بازي يك بازي اول شخص است كه هيچ كسي نمي تواند از آن ايراد بگيرد و يا انتقاد كند.

Diablo III – Demon Hunter

شخصيتي جدي و خطرناك، در اين تصوير اين طور به نظر مي رسد كه فيلم ديابلو 3 در حال ساخت است !

Devil May Cry – Lady

يك شخصيت جسور با ظاهري بي نظير كه شجاعت خاصي دارد و در نسخه ي سوم از بازي Devil May Cry، خود را به اوج محبوبيت رساند.

Final Fantasy Dissidia – Garland

طراحي اين شخصيت، واقعا زمان بر بوده  و خيلي ريز و با دقت انجام شده است. اگر به عمق طراحي اين كاراكتر توجه كنيد،‌  لباس و سلاح هايي كه به دست دارد، عملا يك خلاقيت جديد و نو در آن نهفته شده است.

ساير شخصيت هاي بازي زيباي Final Fantasy  از توضيحات بالا مستثني نيستند و همه به نوعي متفاوت و طراحي شدند و عناصر يك مدل سازي انيمي ژاپني در اين شخصيت ها به وضوح ديده مي شود.

Final Fantasy VII – Aerith

Final Fantasy VII AC – Cloud

Final Fantasy VII – Vincent

Final Fantasy VIII – Edea

Final Fantasy XIII – Lightning

Gears of War 3 – Anya

براي طراحي شخصيت Meagan’s Anya، 6 ماه زمان صرف شد و نتيجه ي كار چيزي شد كه همه انتظارش را داشتند. اين شخصيت يكي از آن شخصيت هايي است كه ظاهرش در بين ساير كاراكتر هاي زن در دنياي بازي هاي رايانه اي،‌ متفاوت است.

Halo

طراحي خلاقانه ي مستر چيف در سري بازي هاي Halo  باعث شده طرفداران اين سري بيشتر شوند و در بين بازي هاي هم سبك، طراحي شخصيت اصلي در سري Halo يك سر و گردن از بقيه بالاتر است.

Halo – Spartan Sniper

اين طراحي نيز، از طرح اصلي مستر چيف الهام گرفته شده است و آن سلاح در كنار رنگ آميزي خوب، يك شخصيت دوست داشتي را خلق كرده اند.

Iron Man

اين شخصيت شايد خيلي در دنياي كميك جايي نداشته باشد، اما طراحي ساده و در عين حال چشمگيري كه دارد، او را وارد اين ليست كرده است.

Mass Effect – Garrus

طراحي جز به جز اين شخصيت، او را به يك غول در دنياي بازي هاي رايانه اي تبديل كرده است. صورتش، لباس خاص و سلاح عجيبي كه در دست دارد،‌ او را بسيار قدرتمند و ترسناك جلوه داده است.

Mass Effect – Mass O’Lights

زيبا، سبك و شيك. اين فرصت بسيار خوبي است كه اين لباس را در كهكشان ها و دنياي بي كران به تن كنيد.

Metroid – Samus Aran

طراحي كلاسيك و جالبي دارد. اين شخصيت حدود 25 ساله پيش توسط يك بازي ساز ژاپني خلق شد.

Monster Hunter: Giant Bone Sword

براي طراحي يك هيولا با آن سلاح نه چندان خشن و ترسناكف طراحي خوب و بي نقصي مي تواند باشد.

Mortal Kombat – The Demon Within

اين دو شخصيت از اول هم با هم مشكل داشتند و همه ي بازي خور ها نيز يا طرفدار آتش هستند و يا طرفدار يخ ! طراحي اين دو كاراكتر به عنوان دو نينجا با قابليت هاي متضاد، يكي از بهترين ها و پر طرفدار ترين است.

Pokémon – Rocket Team

اين هم يك شخصيت ژاپني از يك بازي ژاپني

Resident Evil 3 – Jill Valentine

يكي از خاطره انگيزترين شخصيت هاي سري بازي هاي رزيدنت اويل. او در شماره ي سوم از بازي متولد شد و طراحي لباس و رنگ بندي زيباي به كار رفته در آن،از اين شخصيت  يك انقلابي ساخته است !

Spartacus: Blood and Sand

اين شخصيت نمونه ي باز سسازي شده از فيلم اصلي با همين نام است. به نظره من چيزه خاصي در طراحي لباس و ظاهر اين شخصيت نيست اما ظاهر اين شخصيت به ويژگي هايي كه دارد،‌ هماهنگ است.

Terran Marine

اين شخصيت به بازي زيباي Star Craft II مربوط مي شود. ظاهري با ابهت دارد و همه عناصر موجود در طراحي لباسش، به اين شخصيت نزديك است.

Star Ocean – Reimi

يك شخصيت فانتزي خوش ساخت در دنياي بازي هاي نقش آفريني

Street Fighter II – Dhalsim

تمام شخصيت هاي بازي مبارزه ي خياباني، خوب طراحي شدند اما اين بار شخصيتي خاص را از بين اين همه انتخاب كرديم كه هم سابقه اي قديمي دارد و هم تقريبا از ساير شخصيت هاي بازي متمايز است.

Team Fortress 2 – Soldier

يك سرباز معروف از سري بازي هاي Team Fortress كه طراحي بي نظيري دارد و عناصر طنز در كنار يك بازي اكشن در اين شخصيت به خوبي گنجانده شده است.

The Knight of Shadow – Skullman

اين شخصيت كمي ابهام بر انگيز است و  تنها واژه براي توصيف اين شخصيت كلمه ي “عالي” مي باشد.

V for Vendetta

انتقامي براي “وي” يك فيلم عادي نيست و طرفداران آن نيز افراد عادي نيستند. يك شخصيت منفي در دنياي سينما و چهره ي معروفي كه دارد، در هر كجا كه اسمي از “ادم كشي”، تخريب و مشابه اينها به گ.ش مي خورد، شخصيت “وي” مي درخشد.

Vocaloid – Hatsune Miku

اين شخصيت باز هم يك رگه ي ژاپني دارد و نشان دهنده ي معصوميتي پنهان از يك اثر هنري است كه ظاهري خيره كننده دارد.

Diablo III – Mistress of Pain

خداي درد ها را به اين شخصيت نسبت مي دهند. ظاهرش بي نظيرست و طراحي بخش هاي بالايي سرش، آدم را وارد ابهامي عميق مي كند. رنگهاي استفاده شده در لباس هاي اين شخصيت همه سرد و تاريك هستند و اين شخصيت چيزي است كه در دنياي ديابلو 3 حضوري موثر دارد.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 9 دیدگاه
  1. ممنون دوست عزيز شما با نظرهاي خوبتون به من انرژي ميديد

  1. شصی یعنی چی دوست من
   من این مطلب رو ترجمه کردم از یک سایت معتبر

 1. خدا وكيلي توي ايران چند نفر از بازيخورها هستن كه warcraft رو بازي نكردن؟
  شما حتي يكي از اونارو هم نياوردي اينجا.
  ترجمه هست كه بدرد ما نميخوره. ماها ايرانييم و بايد كاركترهايي كه اكثريتمون دوست داريم رو بذارين.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *