متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

پیدا کردن نام آهنگ !

چه طور اسم آن آهنگ را پیدا کنم ؟

تا بحال شده که یک قطعه آهنگ در ذهن شما گیر کند و از سرتان بیرون نرود و شما هم نتوانید  نام آهنگ یا اسم خواننده اش را به یاد بیاورید؟ خوب یک نرم افزاری مخصوص این کار هست !

در واقع نه یکی بلکه خیلی بیشتر ! در این مقاله به بررسی سرویس هایی که به شما کمک می کنند که آهنگ مورد نظرتان را پیدا کنید کمک می کند. البته ما هنوز منتظر برنامه ای هستیم که بتوانیم نام آهنگ را به وسیله ی آن پیدا کنیم ولی تا آن موقع فعلا همین سرویس ها جواب گو هستند.

Midomi

Midomiیک موتور جستجوی موسیقی است که به وسیله ی صوت کار می کند. اگر شما یک میکروفون داشته باشید حتی خیلی ارزانش را , به کامپیوتر وصل کنید . تنها کاری که باید بکنید این است که بر روی Voice Search  کلیک کنید و آن قسمت از آهنگ که در ذهنتان گیر کرده بخوانید.

با تجربه ای که نسبت به Midomi  پیدا کردیم فهمیدیم که به صورت شگفت انگیزی درست و دقیق بدست می آید. البته بیتی که اجرا می کنید

باید چیز های مخفی که در آهنگ هست هم اجرا کنید. مثلا جاهایی که محکم می خواند یا صدا بالا پایین می شود هم مهم است.(البته متوجه می شوید که نسبت به صدا ها چقدر کر هستید !!)   همچنین مهم است که چقدر نامفهوم آن قطعه که به دنبالش هستید را اجرا کنید. همچنین لازم است که به موتور جستجو کمی اطلاعات پایه هم بدهید مثلا قسمتی از آواز یا ملودی .

البته باید در نتایج بدست آمده چند ثانیه ای جستجو کنید( خود سایت تا شماره ی ۱۰ را پیشنهاد کرده)تا به نتیجه ای که می خواهید برسید. سپس می توانید به قطعه ای که Midomi از اجرای شما برداشت کرده گوش کنید همچنین به صدای افراد دیگر که به دنبال آن آهنگ بوده اند. نتایج طبق جستجو های موفق کاربران دیگر مرتب شده .پس با مرور زمان مطمئنا دقت کل منبع اطلاعاتی بالا می رود.

Midomi یک برنامه ی مخصوص iPhone  هم دارد که همین کار را انجام می دهد. شما همچنین می توانید میکروفون را کنار بلندگویی که در حال پخش آهنگ است بگیرید . یک دموی ویدئویی از این برنامه را در Twitter  و  Facebook  برای در اختیار گذاشتن نتایجی که از پیدا کردن آهنگ ها بدست آورده اید ببینید.

Shazam

Shazam  هم مثل midomi است ولی به صورت برنامه ای برای تلفن های همراه است و شامل قابلیت خواندن یا در آوردن صدای آهنگ نیست. اگر چه برای اکثر پلت فرم ها  این امکان وجود دارد که برای جستجوی سریع و دقیق گوشی را جلوی دهانتان بگیرید و قسمتی از آهنگ را اجرا کنید.

این برنامه برای گوشی های iPhone ,Black berry  و  Android(و پلت فرم هایی که در انگلیس که این قابلیت را داشته باشند) Shazam  به دنبال گسترش شبکه ی پشتیبانی پلت فرم هاست. همچنین یک سری برنامه برای سایت های اجتماعی مثل فیس بوک دارد که Musical moments  (لحظاتی که موسیقی گوش می دهید) و آهنگ های مختلف را با دوستانتان تقسیم کنید.

همچنین وقتی که قطعه ی مورد نظرتان را یافتید خواننده ی آن و یک لینک برای خرید آهنگ به شما داده می شود.

Screen Tunes

اگر یک قطعه از آهنگ یک فیلم است که ذهن تان گیر کرده و نام فیلم و آهنگ را به یاد نمی آورید Screen Tunes  ممکن است به شما کمک کند . دیتا بیس  آهنگ های  IMDB  و LyricsFly,API, در Screen tunes  جمع شدند و شما با داشتن قطعه ای از ترانه ی آن یا نام فیلم می توانید آن را جستجو کنید.

از نتایج جستجوی بدست آمده می توانید به آهنگ درون همان برنامه گوش کنید یا اینکه آن را از iTunes  یا Amazon  بخرید. همچنین می توانید با کلیک بر روی نام فیلم تمام قطعات موسیقی که در آن بکار رفته را ببینید.

Lyrics Sites

تعداد زیادی سایت هم وجود دارد که دیتا بیسی از ترانه ی آهنگ ها جمع آوری کرده اند پس اگر چند کلمه یادتان آمد و دوست نداشتید صدای آن را با دهان بنوازید ! یکی از این ها را امتحان کنید.

elyrics.net

جستجو ی ترانه همراه با آهنگ . جستجوی نوازنده با متن آهنگش. یا جستجوی نام گروه یا اسم آهنگی

Lyrster

این یکی خیلی شبیه به گوگل است .  فقط کافیست که کلمات را تایپ کنید و نتایج را مشاهده کنید

Find Me a Tune

مثل Lyrster  ساده است! این سایت نتایج را بر اساس متن آهنگ انجام می دهد و به شما امکان خریدن آن آهنگ یا CD یا mp3  آن را می دهد.

Google Music Search

روشن است که واضح ترین راه برای پیدا کردن نام آهنگی که فقط قسمتی از متن آن را به یاد دارید گوگل است ! اگر چه اگر آهنگ های دیگر هم کلمات مشابه را داشته باشند یا ممکن است آن آهنگی که به شما نشان داده می شود از جای مطمئنی نباشد. پس شما باید در نتایج نشان داده شده جستجو کنید.

اگر چه یک راهی هم است که شانس تان را برای پیدا کردن آهنگ در اولین تلاش بیشتر می کند. آن راه جستجو در دیتا بیس های آهنگ ناقص گوگل است. اگر شما قسمت Music  را به صفحه ی اول جستجویتان اضافه کنید شما به دیتا بیس گوگل که شامل نام نوازنده ها , آهنگ ها ,  آلبوم ها  ,متن آهنگ است.

شما همچنین می توانید از Google music  برای جستجوی اطلاعات مربوط به آهنگ مثل آلبوم آن , ورژن های قبلی   و نوازنده ی آن استفاده کنید.

با خواندن بخشی از موسیقی مورد علاقه تان آن را پیدا کنید!

برخی از سایت ها دارای سرویسی هستند که با استفاده از آن شما می توانید از طریق خواندن قسمتی از آهنگ مورد نظرتان جلوی میکروفون متصل به رایانه، مشخصات آن را پیدا کنید. حتی زمزمه کردن ۵ ثانیه از ملودی آن آهنگ و یا سوت زدن بر این اساس می تواند کمک کند که شما آن آهنگ را در اینترنت پیدا کنید.

سایت های زیر به شما کمک می کنند تا با خواندن آهنگ مورد نظر مشخصات آن را پیدا کنید:

Tunebot: مهم ترین ویژگی این وب سایت استفاده بسیار آسان از آن است.

Midomi: این وب سایت یکی از بهترین وب سایت هایی است که با استفاده از آن می توانید با خواندن بخشی از یک آهنگ مشخصات آن را پیدا کنید. استفاده از این سایت آسان و نتایج آن دقیق است.

 

ریتم آهنگ مورد نظرتان را با کیبورد کامپیوتر اجرا کنید!

با استفاده از خدمات برخی از وب سایت ها می توانید به جای خواندن، ریتم آن را با کیبورد تایپ کنید. برخی از وب سایت هایی که این سرویس را ارائه می دهند:

SongTapper: این وب سایت تنها برای شناسایی توسط تایپ است. در این وب سایت برای تایپ باید از کلید اسپیس استفاده شود. SongTapper هم ابزاری قدرتمند است و هم استفاده از آن بسیار آسان می باشد.

Musipedia: در این وب سایت روش های مختلفی برای یافتن یک آهنگ پیش بینی شده است. یکی از این روش ها همان یافتن موسیقی با تایپ ریتم آن توسط کیبورد کامپیوتر است. برای استفاده از این سرویس بایستی گزینه ی Start tapping را انتخاب کرده و ریتم آهنگ مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس گزینه ی Stop tapping  را انتخاب کنید. پس از این مراحل این وب سایت ریتم های منطبق با ریتم وارد شده از جانب شما را بریتان نمایش خواهد داد.

 

بخشی از متن آهنگ را تایپ کنید.

زمانی که شما بخشی از متن آهنگ را می دانید می توانید از آن برای یافتن آهنگ مورد نظرتان استفاده کنید. در ادامه یک وب سایت مفید که این سرویس را ارائه می دهد معرفی خواهیم کرد:

FindMusicByLyrics: در این وب سایت می توانید با وارد کردن تنها چند کلمه یا چند جمله از آهنگ مورد نظر خود، آن را پیدا کنید. این وب سایت یکی از سایت های لایریکسی محبوب است و از جست و جوی شخصی شده ی گوگل برای یافتن آهنگ ها استفاده می کند.

 

از تلفن همراه با سیستم عامل اندروید برای یافتن موسیقی استفاده کنید.

یکی از دیگر راه ها برای یافتن موسیقی مورد علاقه تان، استفاده از اپلیکیشن های مربوط به سیستم عامل اندروید است. اپلیکیشن های اندرویدی در این زمینه چه در گوگل پلی و چه در مارکت های ایرانی چندان هم کم نیستند.

 

Shazam: این اپلیکشن به شما امکان می دهد تا فعالیت های هنری هنرمندان مورد علاقه ی خود را در زمینه ی موسیقی پیگیری نمایید. علاوه بر این شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید ببینید که دوستانتان چه آهنگ هایی گوش می کنند. و البته در این اپلیکیشن امکان جست و جوی آهنگ ها نیز وجود دارد. در این نرم افزار می توان آهنگی که در حال پخش است را با لمس دکمه ی Star recording برای دستگاه تعریف کرد. برای این کار تنها کافی است که پس از فشردن این دکمه، تلفن همراه خود را نزدیک منبع صدا بگیرید. نرم افزار آن آهنگ را تشخیص داده و مشخصات آن را برای شما نشان خواهد داد. علاوه بر این شازام لینک آن آهنگ را نیز برای مشاهده ی شما پیشنهاد می کند. این نرم افزار با یوتیوب، اسپاتیفای و گوگل ناو همگام می شود.

 

SoundHound: این نرم افزار نیز همانند شازام می تواند پس از تعریف شدن یک موسیقی، مشخصات آن را در اختیار شما قرار دهد. این نرم افزار با برنامه هایی مانند اسپاتیفای، آردیو و پاندورا همگام می شود.

 

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
83 دیدگاه
 1. ali می‌گوید

  توضیحات عالی بود. ممنون

 2. میلاد می‌گوید

  فراتر از حد انتظار بود خیلی ممنونم.

  1. ITTeach می‌گوید

   خواهش ميكنم دوست عزيز نظر لطف شماست… .

  2. ranaz می‌گوید

   سلام آهنگ در ازاي اين همه رنج و عذاب که ميشه اندازه صدتا کتاب که کردي به اين دل خونه خراب بیا و به هرمت گذشته ها بشين و به حرف من گوش کن
   خواننده اش زن بود وحدود25 سال پيش من گوشش کردم خواهشا برام پيداش کنيد و نام خودش و آهنگش رو به ایمیلم بدهید ممنون

  3. سپهر خيري می‌گوید

   متاسفانه چيزي پيدا نكردم . جز اينكه شاعرش مريم حيدرزاده هست.

 3. احسان می‌گوید

  دمت گرم midomi کار کرد.

 4. e\حسین می‌گوید

  سلام
  فوق العاده بود !

 5. هرکس می‌گوید

  سلام این آهنگ یک آهنگ خارجی و معروفه ولی اسمش رو نمی دونم ریتم آهنگ اینجوریه
  درو درو دیرو درو درو دیرو What’s …Goena

 6. احسان می‌گوید

  سلام یه اهنگ خارجی هست. میگه:
  i am waiting in the morning and somebody at the corner
  ممنون

 7. ختن پ می‌گوید

  سلام! برای پیدا کردن آهنگ های ایرانی از طریق متنش باید چی کار کنم؟
  من خیلی وقته دنبال آهنگی میگردم که هیچی ازش نمیدونم! فقط یه قسمت از متنش رو میدونم که اینه:
  “میتونی که بگیری ذستای عاشقمو تا بگذره از چشات رد غمو دوباره بیا…”
  اگه کسی میدونه اسم این آهنگ چیه لطفا بهم بگه!!!من واقعا این آهنگو دوست دارم!!!
  ممنون.

  1. mostafa می‌گوید

   آهنگ آخرین دیدار از کامران عطا . از لینک زیر دانلودش کن

 8. اشکان می‌گوید

  سلام دوست عزیز من میخواستم اسم آهنگ و نام خواننده آهنگهائی که در آرشیوم دارم و بدون نام هستند پیدا کنم لطفا راهنمائی کنید . متشکرم

 9. سولیتا می‌گوید

  سلام من متن این آهنگ می فرستم جون مادرت برام پیداش کن آهنگ یشواز ایرانسل بوده.
  مرسی
  نفس بکش به جای من
  که این قفس بدون تو جهنم خاطره هاست
  از این روزای بی کسی خسته شدم به جون تو
  پناه شونه هام کجاست؟

  این همه یادگاری رو
  بغضای بی قراری رو
  بی تو میخوام چیکار کنم؟
  لحظه به لحظه خاطره
  اشکای پشت پنجره
  بی تو میخوام چیکار کنم؟
  بی تو دل و چیکار کنم؟

  به عشق چی فرار کنم
  از دست روزو روزگار
  کی مثل تو پناهمه
  مثل تو چشم به راهمه
  مرگ منو طاقت بیار
  آهای تویی که راحتی
  بی تو نداره قیمتی
  قصه زنده بودنم
  کجاست نگاه مرهمت
  دارم میمیرم از غمت
  اونکه به باد رفته منم
  نفس بکش به جای من
  که این قفس بدون تو جهنم خاطره هاست
  از این روزای بی کسی خسته شدم به جون تو
  پناه شونه هام کجاست؟

  1. فرشته می‌گوید

   اگه پیداش کردی واسه منم بفرس مرسی

  2. ITTeach می‌گوید

   بابا كاراي سخت سخت نخوايين از ملت

  3. احمد می‌گوید

   سلام.اسم این ترانه ای که میخوای نفس بکش هست از علیرضا بیات

  4. فرشید می‌گوید

   عزیزم اینم لینک دانلود آهنگی که دنبالشی:

   http://gssoft.persiangig.com/Mp3/Alireza%20Bayat_Nafas%20Bekesh.mp3/download

 10. پوپو می‌گوید

  تا سر حد مرگ مرسی

 11. نیلوفر می‌گوید

  سلام متن ی اهنگ پیشوازو دارم اسم خوانندشو میخوام:تو نخواسی تا همیشه قدر بودنو بدونی سرنوشت ما همین بود منو تو تنها بمونیم حالاجز چیک چیک بارون کسی اینجا آشنا نسیت

  1. mostafa می‌گوید

   گروه واران آهنگ ( من و بارون)

  2. mostafa می‌گوید

   لینک دانلودش

 12. اردشير می‌گوید

  سلام به دوستان گلم من واقعا 2 ماهه كه دنبال يك اهنگ ميگردم ولي پيدا نميكنم خواهش ميكنم خواهش ميكنم خواهش ميكنم برام به ايميلم بفرستيد خيلي ممنون خواهش ميكنم(كيوان مطوس اهنگ ميميرم برات)

  1. mostafa می‌گوید

   دارمش . اگه هنوز پیدا نکردی بگو آپ کنم برات

  2. مرتضی می‌گوید

   ایولللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

 13. مهسانفس می‌گوید

  سلام بچه ها اونایی که از یه آهنگ پیشواز خوششون میاد و میخوان خوانندش رو پیداکنن وقتی آهنگ رو کپی کنی اسمش پیدا میشه بعد هم میتونی تو سایت ایرانسل یه قسمت هست که نوشته دریافت آهنگ براساس اسم اونجا هم خوانندش رو پیدامیکنی هم متن هم آهنگش رو

 14. zizi می‌گوید

  به نام خدا
  با سلام و درود
  مختصر و مفيد واقعا استفاده كرديم من خودم مدتها دنبال آهنگ فيلم بودم ولي به هر دري زدم متاسفانه بسته كه چه عرض چهار قفله بود اميدوارم نتيجه بده
  متشكرم از وقتي كه مي گذاريد
  ما بي غمان مست دل از دست داده ايم
  همراز عشق و همنفس جام باده ايم
  بر ما بسي كمان ملامت كشيده اند
  تا كار خود ز ابروي جانان گشاده ايم
  بدرود

 15. arnika می‌گوید

  narm afzari hast ke ba oon beshe ba dashtan note ye ahang esmesho peida kard!??? age hast lotfan moarefi konid!

 16. سمانه می‌گوید

  سلام.من یه تیکه از آهنگی رو دارم .میخوام کامل باشه.آهنگ بی کلامه.خواهشا کمکم کنید.ممنون

  1. zizi می‌گوید

   به نام خدا
   با سلام و درود
   به سايت زير مراجعه كنيد شايد نتيجه بگيريد
   http://www.midomi.com
   بدرود

 17. alireza می‌گوید

  من دنبال آهنگ متن تبلیغ برنامه فیس بوک کانال 4 lکه یه مرد مو بلند نشسته پشت پیانو میزنه و می خونه ویه تیکشم کی گه:hey message to the me now ترو خدا بگین خوانندش کیه؟

 18. مهيار سوري می‌گوید

  این آهنگی که دنبالش می گردید اسمش Written In the Skies هست. خوانندشم آقای بن مک نیله.
  موفق باشید

  1. Alireza می‌گوید

   واقعا” ممنونم خیییییلی مرسییییییییییی اسم آهنگ که گفتی خیلی کمکم کرد ولی خوانندش Written in the stars – Tinie tempah feat Eric turner ولی واقعا” دمت گرم. مشه از این سایت دانلودش کردو ترجمه آهنگم گذاشته http://www.biadaghe.blogfa.com/post-95.aspx

  2. Alireza می‌گوید

   آقا واقعا” ممنونتم خیییییلی ممنون اسم آهنگ رو که گفتی خیلی کمکم کرد ولی مثل اینکه خوانندش اینه Written in the stars – Tinie tempah feat Eric turner و می شه از این سایت دانلودش کردhttp://www.biadaghe.blogfa.com/post-95.aspx بازم ممنون ترجمه آهنگشم هست

 19. زهرا می‌گوید

  سلام.ممنون میشم یکی اسم اهنگ و خواننده ی این متنو بهم بگه:
  گوشه گوشه های تهرون هر زمان که پا میذارم میبینم از تو و تهرون هزار تا خاطره دارم………….روویه اوون نیمکته ابی گوشه پارک که میشینم تو رو مثله اوون قدیما کناره خودم می بینم …
  تورو خدا پیداش کنین چند ساله دنبالشم

  1. mostafa می‌گوید

   esme ahang hast ( Alone in tehran ).

   esme khanandasho nemidoonam vali bazia migan Ehsan Kholghi . vali sedash shabihe oon nist. hata az khodesham soal kardam goft nis. vasat uploadesh kardam . etefaghan alanam dashtam gooshesh midadam . inam linkesh . alan uploadesh kardam

   http://www.mediafire.com/download.php?piogt549d4ourkc

  2. زهرا می‌گوید

   mostafa kheyliiiiiiiiiiiiiiiiiiii mamnonam.6 sale ke donbalesh bodam.bazam mersiiiiiiiiiiiiiiiiii

  3. mostafa می‌گوید

   khahesh mikonam. khoshhalam toonestam ye kari vase bacheha anjam bedam .

 20. مهتاب می‌گوید

  سلام
  خواهشا خواننده آهنگی که سولیتای عزیز نوشته بود و پیدا کنید و بذارید.خسته شدم بابا بس که دنبالش گشتم!!!!

 21. Kiana می‌گوید

  سلام من الان یه هفتس دنباله خواننده این کارم ولی اصلا پیدا نمیشه تروخدا بگین اینو کی خونده و اسم کار چیه ؟؟؟
  تو که لبخند زدی لحظه پر از منظره شد
  دل من اوج گرفت ….

  1. بهنام می‌گوید

   سلام دوستان گل این اهنگی که ابجی مهتاب وابجی کیانا/سولیتا و…خواسته بودید اهنگی هست که من واقعا خوشم اومده از اهنگ سازی تا خود اهگ اما معرفی اهنگ /کد اوای انتظار و کد پیشواز اهنگ

   نفس بکش به جای من
   که این قفس بدون تو جهنم خاطره هاست
   از این روزای بی کسی خسته شدم به جون تو
   پناه شونه هام کجاست؟

   این همه یادگاری رو
   بغضای بی قراری رو
   بی تو میخوام چیکار کنم؟

   نام اهنگ: نفس بکش
   خواننده :علیرضا بیات
   کد پیشواز 5512525 نفس بکش 1
   کد پیشواز 5512526 نفس بکش 2
   اوای انتظار همراه اول 30471
   برای دانلود به ادرس زیر برید با سه کیفیت هست و کل البوم قرار داده شده اهنگ مورد نظرنفس بکش هست( ۰۳ Nafas Bekesh.mp3)

   http://dl5.mobp30.com/%D8%B5%D9%88%D8%AA%D9%8A/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D8%A8%D9%88%D9%85-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%81/

   دوستان اگر مشکل داشت لینک و یا هر مشکلی همینجا بگید تو اینترنت هم نفس بکش از علیرضا بیات سرچ کنید سایتهای زیادی لینک دانلود گذاشتن
   سوالی بود در خدمتم

  2. Kiana می‌گوید

   ولی من این آهنگو نخواسته بودم من آهنگ :
   ))))
   خواهش میکنم این آهنگ رو واسم پیداش کنید

 22. Kiana می‌گوید

  ولی من این آهنگ رو نخواستم من این آهنگ رو گفتم :
  ((((( تا تو لبخند زدی لحظه پر از منظره شد دل من اوج گرفت کوچه پر از منظره شد …))))
  خواهش برام پیداش کنید

 23. Kiana می‌گوید

  حس میکنم مردم چون هیچکی جوابم رو نمیده !!!!
  خواهش برام پیداش کنید … خیلی دنبالشم 🙁

 24. فرهاد می‌گوید

  خداوکیلی کد این اهنگ را پیدا کنید و واسم بفرستید
  از پشت این پنجره چیزی به جز دردو غم نیست
  اگه می شد پیداش کنید خیلی لنگم

  1. میثم می‌گوید

   سلام اگه اون آهنگو پیدا کردی به منم بگو

  2. احسان می‌گوید

   اره منم خیلی دنبال این اهنگ گشتم اما پیدا نشد
   فقط یه اوای انتظار همراه اول هست که کدش رو ندارم
   اشتباه زنگ زده بودم رو گوشی یه بنده خدایی روم نشد ازش بپرسم

  3. احسان می‌گوید

   5517637

 25. ebroaa می‌گوید

  یه ترانه هست از پیت بال تو فیلم من نفرت انگیز 2 جایی که دختره ((مارگو) با پسره میرقصه کسی اسمش رو میدونه یا لینکی ازش داره
  ممنون میشم خبرم کنید ebroaa@gmail.com

 26. داود می‌گوید

  این آهنگ مال کیه ؟؟ خیلی وقت دنبال خوانندشم

  این زندگی چه شومه سفر بر بال بومه
  هرقصش یک شکسته پایانی ناتمومه

  این زندگی فریبه آدم تو شهرش غریبه
  تو چنگ شب اسیره از نور بی نصیبه

  گلای باغچه بی باغبونه شب لونه کرده رو بوم خونه
  نه عشق پاکی نه همزبونی نه همدمی هست نه مهربونی

  شب سوت و کوره راه بی عبوره تا روزن نور یک راه دوره
  قلبا همه سرد دلا پر درد قلبا سیاهه از ساغر سرد

 27. رضا می‌گوید

  با سلام خدمت دوستان
  بنده همین الان با سایتتون آشنا شدم و امیدوارم که این اولین کامنتم بی جواب نمونه
  راستش یه آهنگی از یه برنامه هستش که نه سازنده اش رو میدونم و نه هیچ اطلاع دیگه ای ازش دارم
  ولی با موبایلم یه تیکه از اون رو ضبط کردم به سایت میدونی هم رفتم ولی نتیجه نداد حال خواهش میکنم راهنمایی کنین که برای آپلود این قطعه و پیدا کردنش چیکار باید بکنم
  با تشکر

 28. یعقوب می‌گوید

  سلام من یک اهنگ دارم دنبال قطعه کامل این اهنگ هستم ممنون میشم برام پیداش کنید اگه بشه اسم خواننده رو بگی خیلی ممنون میشم 🙁 اینم اهنگ

  http://up-is.ir/up-s22/1390166455241.mp3

 29. الهه می‌گوید

  سلام من با راههایی که گفتین نتونستم پیدا کنم شما راهنمایی می کنید؟ من دنبال یه آهنگم که ایرانیه و قدیمی … خواننده اش زنه … کلماتشم حتی نمی دونم فقط اینا یادمه که درست و غلطشو نمی دونم :
  من مظهر فریادم … تو شوق شنیدن ها … خاکستر فریادی … من شوق رسیدن ها … از برگ گل لاله…. تا مرز شکفتن ها

 30. امیر می‌گوید

  خوااننده این کسی میدونه کیه ؟؟
  از پشت این پنجره، چیزی جز درد غم نیست
  کوچه رویایی مون ،حالا خالی خالیست
  همون کوچه که گفتی فقط تویی تو قلبم
  کجایی که نفس هام بی تو میمیره کم کم
  بیزارم مردم این شهر و همین جا
  حالا که با تو بودم شده یه رویا
  ممنون میشم اگه بگید یا لینک آهنگ شو برام بزارید

  1. احسان می‌گوید

   اسم اهنگ گریه نکن از علی سرپوشی…!

  2. امین می‌گوید

   همون پیشوازش قشنگه بابا
   من کلی گشتم پیداش کردم. آهنگش مزخرف و اعصاب خورد کن و تو مغز بروه…

 31. masoud می‌گوید

  سلام متن ی اهنگ که اوای انتظار دارم اسم خوانندشو میخوام
  فراموش کن منو با خاطراتم
  فراموش کن نگو که چشم به راهم

 32. امین می‌گوید

  اهنگ میمیرم برات اصلش مال کیه

 33. فریبا می‌گوید

  سلام من اهنگ پیانویی که تو فیلم خوابم میاد رضا عطاران پشت یک کیبورد نشسته و مثلا داره میزنه رو میخوام، هر چی میگردم یه اهنگ از جواد معروفی به نام خوابهای طلایی میاد ولی اون اهنگی که توفیلم پخش میشه نیست، چی کار کنم؟ چه جوری اصلشو پیدا کنم؟ آهنگ اخر فیلم روز سوم هم میخوام ولی پیداش نمیکنم، لطفا کمکم کنین،ممنون.

 34. شایان می‌گوید

  سلام خسته نباشین.من ی تیکه از یه آهنگو گوش کردم ولی هرچی گشتم نه اسم آهنگو پیدا کردم نه خوانندشو.ممنون میشم پیداش کنین برام.آهنگ اینه:از پشت این پنجره چیزی جز دردو غم نیست/خونه رویایمون حالا خالیه خالیست

  1. احسان می‌گوید

   گریه نکن .علی سرپوشی

 35. mahsa می‌گوید

  سلام من دنبال یه آهنگ آدری می گردم که یه تیکه از منتش اینه
  man nagada nagada goja olsam da dayaram min javana choragi yemaram man yavana yaxshi demaram man yamana gorban edaram man janana mali polomi janim
  نمی تونم پیدا کنم 🙁

 36. a.h می‌گوید

  سلام من دنبال یه آهنگ محلیم نمیدونم چقد قدیمیه ولی یه تیکش اینه”عروسی زیر سر دارم خدایا دارم خدایا عزیزی در سفر دارم خدایا دارم خدایا همه ترسم از این ..” بقیشم اصن واضح نیست اگه کسی میدونه بهم بگه خیلی وقته دنبالشم مرسی :((((

  1. محسن می‌گوید

   آقا اگه پیدا کردی لینکشو برام بفرست با تشکر
   msf_amar_85@yahoo.com

 37. مصطفی می‌گوید

  سلام من اسم این آهنگ و خواننده اش رو میخام مرسی
  ﺗـــــــﻮ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﯼ ﻧﮕﻮ
  ﺩﯾﮕﻪ ﻏﻢ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﺁﺥ ﺍﻟﻬﯽ ﺑﻤﯿﺮﻡ ﮐﯽ . ﻗﻠﺒﺖ ﺭﻭ
  ﺭﻧﺠﻮﻧﺪ ﺩﻝ ﻋﺎﺷﻘﺖ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺁﺳﻮﻧﯽ ﻟﺮﺯﻭﻧﺪ

 38. جمال می‌گوید

  سلام.لطفا نام اهنگ وخواننده !!!هرچی گشتم پیدا نکردم!!!!!

  امشب اروم بذار لب روی لب من نفسات رو بشمار تا سکوت تن من-دستام وبگیر منو نگاه کن-امشب تو قلبت جاواسم واکن-عشقم عمرم جونم من با تو میمونم دستاتو میگیرم پای تو میمونم-

 39. محسن می‌گوید

  جون مادرتون این اهنگ رو برام پیدا کنین
  اهنگ قدیمی هست
  متنش اینه
  چند روزیه رفتی سفر بی خبر/بسه عذاب این همه افسون گری من نمیخوامت برو با دیگری

 40. reyhaneh می‌گوید

  moshkele man ine ke ahangi ke donbalesham bikalame……assslan nemidunam chetor peydash konam daram divune misham…..ahange marufi bayad bashe….hamuni ke rush raghse shabihe adamahanio miran.

 41. negin sp می‌گوید

  salam man donbale khanande in ahang hastam ke avale remixe radio javan abo atash dj taba hastesh lotfan age midoonin rahnamaei konin matnesh ham ine تو چشای تو یه جادوی خاصی هست …

 42. محبوبه می‌گوید

  سلام دوستان ..من با یه اهنگ خاطره دارم ولی خوانندشو نمیدونم کیه اگع لطف کنیین برام پیدا کنین ممنون میشم ..
  میگه: اگه دریایی بشی بری رو موجا یا بری روی بلندیهای دنیا یا اگه توی شبام سکوت لبهات اینو فریاد بزنه منو نمیخواد نمیذارم که تو رو ازم بگیرن. ضربان قلبمی بی تو میمیرم غیر تو درد منو هیشکی نفهمید واسه من اون با همه دنیا میجنگید

 43. ساناز می‌گوید

  سلام دنبال این آهنگم ولی نمیدونم از کیه-پیشواز ایرانسله ولی نمیدونم همراه اولم داره؟بهم میگید و آهنگ رو برام پیدا میکنید؟اگه میشه به ایمیلم بفرستید-ممنونم

 44. reza می‌گوید

  اهنگ یه حس تازه دارم تو اوج اضطرابم منو دیونه کردی نمیتونم بخوابم ,پیشواز همراه اول ممنون میشم برام پیداش کنید دوست عزیز

 45. الهام می‌گوید

  آهنگ از پشت هر پنجره چیزی جز درد و غم نیست از
  کیست برای دانلود میخواستم

 46. محمد می‌گوید

  بسيار بسيار بسيار عاليييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
  دستتون درد نكنه هم شما هم اون دو نفر مهندس ايراني
  عالي بود واقعا لذت بردم
  با ارزوي همه خوبي هاي خدا براي شما

 47. مهسا می‌گوید

  سلام.من3ماهه دنبال یه اهنگ خارجی میگردم.تاجایی که یادمه دونفرمردوزن میخوندنش.وتواهنگ بیشتر میگفتcheeky cheekyبقیش یادم نیست.توروخداکمکم کنید من اون اهنگوخیلی دوس دارم وهمچنین یه اهنگ شاد ایرونی هست اونم اسم خوانندشونمیدونم تیکه ای که بیشتر تواهنگ میگه اینه:دوست دارم عاشقونه باتو بودن ارزومه اگه بری دلم خونه نباشی میشم یه دیونه.لطفاکمکم کنین

 48. کامران می‌گوید

  سلام خواهشا اگه کسی خواننده ی آهنگ از پشت این پنجره چیزی جز درد و غم نیست را میشناسه یا لینک دانلود آهنگ رو داره برام بفرسته ممنون میشم از همتون

 49. korosgh می‌گوید

  سلام من دنبال این اهنگ میگردم اما اسم خوانندش رو نمیدونم متن اهنگش این اگه میشه برام پیداش کنید
  از پشت این پنجره چیزی جز درد غم نیست /کوچه رویاییمون حالا خالی خالیست /همون کوچه که گفتی فقط تویی توقلبم /گجایی که نفسهام بی تومیمبره کم کم /بیزارم از مردم اینجا حالا که باتو بودنم شده یه رویا

  1. iman می‌گوید

   با سلاو اسم آهنگ گریه نکن هست خواننده علی سرپوشی

 50. عاشق همسری می‌گوید

  سلام مرسی خواهش میکنم کمکم کنید خیلی وقته دنباله اهنگمم مشخصاتشم اینه خیلی عاشقونس دو خواننده دختر و پسر داره ی تیکه پسره عاشقونه میخونه بعدشم دخترهم عاشقونه جواب میده و میخونه فقط یادمه ی جاش دوختره میگه دوست دارمو عاشقم بمون .توروخدداااااااااا پیداش کنید برام

 51. حدیثه می‌گوید

  سلام.من دنبال یه اهنگ شاد ایرانی هستم تواهنگش میگه دوستت دارم عاشقونه با تو بودن ارزومه اگه بری دلم خونه نباشی میشم یه دیونه .نمیدونم این اهنگ قدیمیه یا نه اما خواهش میکنم کمکم کنید

 52. Ada می‌گوید

  حدیثه چون چرا تو اینترنت متن اهنگو چک نمیکنی؟من دنبال یه اهنگ بودم،متنشو سرچ کردم وقتی اسم خوانندش و اسم خود اهنگو شنیدم دوباره سرچ کردم که دانلودش کنم!این یه سایت محشره که تو اون اسم اهنگ یا خواننده رو سرچ میکنی بعد خیلی خیلی راحت میتونی از سایت هایی که اورده خیلی راحت و اسون و با لینک مستقیم دانلودش کنی!باید فقط انگلیسی نوشت اگه فارسی بنویسی چیزی نمیاد اینم از ادرسش!!!حاااال کنید با این اطلاعااااات!!!! http://www.gooload.com/

 53. Ada می‌گوید

  ببخشید منبع یادم رفت…وبلاگ جسنجوگر

 54. احمد می‌گوید

  دنبال کد آهنگ پیشواز همراه اول ازپشت این پنجره چیزی جز درد وغم نیست میگردم خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ضروری لطفا کمکم کنید

 55. rain می‌گوید

  کسی این آهنگ قدیمیو میشناسه نمیدونم از کیه فقط تیکه هایی از اون تو ذهنمه از بچگی …””””””””””گاهی وقتا تو خواب میبینم ..گلهای پونه رو می چینم ..میریزم تو
  آب رودخونه برسه دست اون دیونه ..مگه میشه گذشته ها یادم برسه ….نمیدونم چی شده اون اسیر کی شده توی شهر خودمون چند روزه که گم شده “”””””””” خواهش میکنم اگه میدونید کمکم کنید خیلی ذهنمو مشغول کرده

دیدگاه‌ها بسته شده است.

چه طور اسم آن آهنگ را پیدا کنم ؟ تا بحال شده که یک قطعه آهنگ در ذهن شما گیر کند و از سرتان بیرون […]