بسم الله الرحمن الرحیم

http://chibepazam.com

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید کمی در برنامه غذاییتان تغییر و یک تازگی ایجاد کنید ، خوب ممکن است بین تارنما های مختلف اینترنتی به دنبال یک چیز خوشمزه و ساده بگردید اما پس از صرف مدت زمان زیاد باز هم به نتیجه ای نرسید و بعد …!

خوب با “چی بپزم” دیگر جای نگرانی نخواهید داشت چرا که این تارنما جالب و مفید مجموعه ای از وبلاگ ها و تارنما های مختلف را در خود جای داده است که به شما بهترین ها را برای یک روز خوب پیشنهاد میکنند ، اما اگر هم برای شما زمان در آشپزی مهم باشد “چی بپزم” زمان تهیه را هم اعلام میکند.

محیط کاری هم بسیار ساده و جذاب میباشد که کافیست شما گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید اگر دوست داشتید غذا پیشنهادی را درست کنید میتوانید روی گزینه “خوبه ،چطوری درستش کنم ” کلیک کنید و اگر از پیشنهاد “چی بپزم ” خوشتان نیامد می توانید روی گزینه “خوشم نیومد ،یکی دیگه بگو …” کلیک کنید و دستور تهیه یک غذا ی خوشمزه دیگر را مشاهده کنید.

نیمی از درآمدهای این سایت صرف تهیه غذا برای کودکان گرسنه می شود.

چی بپزم به شما کمک میکند تا در صورتی که این سوال برایتان مطرح شد بتوانید به آن پاسخ دهید و یک غذا متفاوت و خوشمزه را تهیه کنید .

 

از طرف تیم گویاآی‌تی: برای تارنما  “چی بپزم”  و تیم خوب آن آرزوی موفقیت و از خداوند متعال برای آن ها سلامتی و توفیق روز افزون در خواست میکنیم. انشاالله