همه کاربران فایرفاکس بخش مدیریت افزونه‌های فایرفاکس را دوست ندارند. کاربران قدیمی‌تر به یاد می‌آورند زمانی را که پنجره مدیریت افزونه‌ها در یک پنجره جداگانه باز می‌شد، نه یک تب مرورگر. افزونه Classicish Add-on Manager پنجره مدیریت افزونه‌ها را به همان حالت کلاسیک اولیه بازمی‌گرداند. مهم‌ترین تغییر این است که مدیریت افزونه‌ها را از یک تب مرورگر به پنجره مخصوص خود منتقل کرده و آن را از پنجره مرورگر کاملا مستقل می‌نماید.


دیگر فایده این افزونه این است که سایز پنجره مدیریت افزونه‌ها را بدون تغییر اندازه پنجره مرورگر تغییر می‌دهد. با بازکردن افزونه فهرستی از تمامی افزونه‌های نصب شده به نمایش درمی‌آید. افزونه‌ها با یک فونت مشکی‌رنگ روی پس‌زمینه سفید برای خوانش بهتر فهرست شده‌اند. از هر افزونه اطلاعاتی مانند نام، توضیحات، آیکن و دکمه تنظیمات آن به نمایش درمی‌آید و بقیه موارد به منوی کلیک‌راست منتقل شده‌اند که شامل تنظیمات برای غیرفعال‌سازی افزونه، یا حذف آن است.


استفاده از دکمه تنظیمات، تنظیمات افزونه را براساس نسخه خود افزونه در یک پنجره جداگانه یا در همان صفحه باز می‌کند. دکمه‌های قبلی و بعدی و نوار کناری برای جستجو میان افزونه‌ها، تم‌ها و اسکریپت‌های کاربران کاربرد دارند. امکانی برای نصب افزونه‌ها از این پنجره وجود ندارد. البته بیشتر کاربران فایرفاکس از طریق خود سایت موزیلا اقدام به نصب افزونه می‌کنند نه از طریق بخش مدیریت افزونه‌ها.
Classicish Add-on Manager یک افزونه مفید برای آن دسته از کاربران فایرفاکس است که ترجیح می‌دهند افزونه‌ها را در یک پنجره جداگانه به جای یک تب مرورگر داشته باشند. کاربران فایرفاکس می‌توانند این افزونه را از سایت رسمی موزیلا دریافت کنند.

منبع