تصویر جدیدی از صفحه نصب ویندوز ۱۰ به بیرون درز پیدا کرد

تصویر جدیدی از صفحه نصب ویندوز ۱۰ به بیرون درز پیدا کرد
  • 1393/12/23
  • مجتبی
  • 1

در هفته گذشته اخباری منتشر شد که خبر از تغییرات جدید در صفحه نصب ویندوز ۱۰ می داد. حالا اولین تصویر از این صفحه به بیرون درز یافته. در تصویر بالا همانطور که مشاهده می کنید پورسه نصب به صورت یک دایره کامل می شود.

صفحه جدید ترمزکزش بر مرکز است و در آن یک حلقه وجود دارد که فرآیند نصب و میزان پیشرفت آن بر روی آن وجود دارد. در پایین صفحه نیز شاهد گام های مختلفی هستیم که در هنگام نصب باید طی شوند. بالای صفحه نیز یک نوشته وجود دارد با مضمون Installing Windows 10 Technical Preview که یعنی ویندوز ۱۰ پیشنمایش فنی در حال نصب است. در زیر آن هم نوشته شده Your PC will restart several times. Sit back and relax که یعنی رایانه شما ممکن است در حین فرآیند نصب چندین بار خاموش و روشن شود، پس راحت بنشینید و آرام باشید. در بخش پایین همچنین می توانید درصد تکمیل هر یک از کارهایی که برای نصب باید انجام شوند را می توانید ببینید.

مایکروسافت تقریبا از هر نظر در ویندوز ۱۰ تغییراتی را اعمال کرده و قصد دارد در نهایت یک رابط کاربری بسیار خوب و کاربردی و مطابق میل کاربران را ارائه دهد. مشخص است که زمان انتشار نسخه نهایی ویندوز ۱۰، هر بخش از رابط کاربری از نظر ظاهری با ویندوز ۸ متفاوت خواهد بود.

بر اساس این تغییرات جدید قطعا در نسخه جدیدی که برای تست کنندگان ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد، وجود دارند. درحالیکه مایکروسافت نزدیک به دو ماه است که هیچ بروزرسانی جدیدی برای این سیستم عامل منتشر نکرده، می توان انتظار داشت ساخت جدیدی از ویندوز ۱۰ در همین روزها توسط ردموندیها عرضه گردد.

[منبع: Neowin]

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. ننسخه های قبلیش که خیلی ایراد داشتند ولی از لحاظ راحتی کار و رابط کاربری خیلی خوب پیشرفت کردند..

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *