مناظر شگفت انگیز در مارامورس رومانی که ارزش دیدن را دارند

مناظر شگفت انگیز در مارامورس رومانی که ارزش دیدن را دارند
  • 1394/2/2
  • مبين
  • 1

کشور رومانی در بخش شرقی شمال اروپا قرار واقع شده است. این کشور از غرب با مجارستان و صربستان، از شمال شرقی و شرق با مولداوی و اوکراین و همچنین در بخش جنوبی با بلغارستان همسایه است.

مارامورس منطقه تاریخی در رومانی می باشد که منظار شگفت انگیزی دارد. در واقع این منطقه با کوه های بلند، رودخانه های خروشان و جنگل های سرسبز احاطه شده است که دست نخورده می باشند و گوهر وسط اروپا نامیده می شود. روستاهای کوچک و متعددی در این منطقه پراکنده شده اند که ارزش دیدن آن را دارند پس اگر مسیرتان به این کشور خورد حتما از مارامورس دیدن کنید.

کلیسا های سنتی مارامورس از چوب ساخته شده است که بسیار تاریخی هستند و یکی از جاذبه های گردشگری این منطقه است. مردم محلی با بازدیدگننده گان در تمام سال دوستانه برخورد می کنند.

چرا باید رفت؟

در واقع جایگاه ویژه ای در قلب قاره اروپا دارد. مکان های معماری زیادی در آن وجود دارد که توسط یونسکو محافظت می شود، آداب و رسوم محلی، غذا و نوشیدنی های آن ها چیز جدیدی برای کشف هستند.

چه زمانی برای رفتن مناسب است؟

هر زمانی برای رفتن مناسب است و در چهار فصل زیبایی کام را دارد. در فصل زمستان پیست ها اسکی آن شلوغ می شوند. پارک ها و معماری های آن در فصل تابستان ارزش دیدن را دارد.

چگونه می توان به آن جا رفت؟

تنها ۵۰ کیلومتر با فروگاه Sighetu فاصله دارد که با قطار و اتوبوس و همچنین ماشین های سواری قابل رفتن است.

Maramures-6-740x495

Maramures-2-740x491

Maramures-4-740x497

Maramures-7-740x482

Maramures-10-740x491

Maramures-11-740x491

Maramures-15-740x490

منبع: [bestplace]

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *