آموزش ایجاد نظر سنجی در استوری اینستاگرام

آموزش ایجاد نظر سنجی در استوری اینستاگرام
  • 1396/8/29
  • زهرا معبودی
  • 0

اینستاگرام روز به روز در حال تکمیل شدن است. جالب هم این جاست که بیشتر قابلیت ها حول ویژگی استوری ها می چرخد و این هم به این دلیل است که شمار کاربران استوری اینستاگرام روزانه از مررز چند ده میلیون کاربر گذشته است. 

گویا آی تی: اخیرا متوجه شدیم، که اینستاگرام قابلیت نظر سنجی را به استوری های خود اضافه کرده است. به کمک این قابلیت شما قادر خواهید بود به صورت کاملا طبیعی یک سری سوالات و پاسخ ها را ارائه کنید و نظر دهی کاربران را به طور زنده مشاهده کنید.

فرقی ندارد که شما می خواهید از چه چیزی نظر سنجی کنید. مهم این است که کاربران و دنبال کننده های شما به مدت ۲۴ ساعت با کمک پاسخ به نظر سنجی شما، به شما این امکان را می دهند که دید بهتری در مورد آنچه در موردش سوال می کنید پیدا کنید.

مثلا ممکن است فردا قصد رفتن به یک مهمانی خاص را دارید. می توانید با ارسال ست های خود به استوری تان در اینستاگرام، به راحتی با نظر سنجی بفهمید که برای موقعیت مورد نظر، کدام ست را بپوشید که جذاب تر باشید.

 ایجاد نظر سنجی در استوری اینستاگرام

موارد کاربردی نظر سنجی در اینستاگرام متفاوت است و به نوع فعالیت کاری و البته نوع علایق فالوورهای تان ربط پیدا می کند.

خب برای این کار می توانید گام های زیر را طی کنید:

گام اول: ابتدا اینستاگرام خود را به آخرین نسخه ارائه شده بروز رسانی کنید. این کار از طریق مارکت های اپلیکیشن داخلی نیز به سادگی امکان پذیر است.

گام دوم: اینستاگرام را باز کنید و به بخش HOME بروید.

گام سوم: در بالای صفحه و در سمت چپ روی گزینه ایجاد Story کلیک کنید.

گام چهارم: عکس مورد نظر خود را از گالری انتخاب کنید و آن را به عنوان تصویر استوری برگزیده و ست کنید.

گام پنجم: برای ایجاد نظر سنجی، کافی است که بر روی آیکون سمت راست و بالای Emoji ضربه بزنید. همچنین می توانید از استیکر ها هم استفاده کنید که برای این منظور باید به سمت بالا سوایپ کنید.

گام ششم: در این جا می توانید سوال خود را بنویسید و دو پاسخ بله و خیر را برای سوال مورد نظر خود برگزینید و بعد استوری را منتشر کنید.

بدین صورت می توانید طی مدت زمان ۲۴ ساعت به راحتی با نظر خواهی از دوستان خود، در انتخاب ها و موضوعی که مد نظر دارید یک نظر سنجی کاملا طبیعی راه اندازی کنید.

در این باره آیا تجربه ای دارید؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

منبع

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *