ریحون! تنها منویی که نیاز دارید

ریحون! تنها منویی که نیاز دارید
  • 1396/9/25
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

 

منوهای کهنه و رنگ و رو رفته که هرازگاهی برای سفارش غذا به آن‌ها مراجعه می‌کردیم تصویری آشنا در خانه‌های همه ما هستند. منوهایی ثابت و تکراری که گاهی از سر ناچاری به آن‌ها مراجعه می‌کنیم و از همان رستوران‌های همیشگی غذا سفارش می‌دهیم. گرچه بسیاری از ما حالا این منوهای کاغذی را کنار گذاشته‌ایم و با فنّاوری روز همراه شده‌ایم.

حالا دیگر برای داشتن منوی رستوران‌ها نیازی به نگه‌داشتن این فهرست‌های کاغذی نیست. اینترنت همان‌طور که بسیاری از کارها را ساده‌تر کرده است، دسترسی به منوی رستوران‌های خوب شهر را هم ساده کرده است. ریحون سامانه سفارش آنلاین غذا به همین منظور در حال فعالیت در بسیاری از شهرهای ایران و گسترش فعالیتش در شهرهای دیگر است.

 

ریحون به شیراز و تبریز رسید!


ریحون، سامانه سفارش آنلاین غذا است که همواره در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد؛ این سامانه کار خود را از تهران آغاز کرده و با بیش از ۲۰۰۰ رستوران امکان سفارش غذا در تبریز ، کرج، مشهد و اصفهان را فراهم کرده است؛ حالا خبر خوب این که امکان سفارش غذا در شیراز هم فراهم شده است؛ استفاده از ریحون برای سفارش غذا و حتی سفارش صبحانه ، فایده‌های زیادی دارد؛ یکی از فایده‌های مهم این مجموعه، عدم نیاز به جمع‌آوری منوی کاغذی رستوران‌ها است؛ بدین معنا کی دیگر نیازی نیست برای سفارش غذا، منوی کاغذی صدها رستوران را جمع‌آوری کنید؛ چراکه به کمک ریحون، منوی عکس‌دار هزاران رستوران در یک قاب در اختیار شما قرار می‌گیرند. همچنین تیم پشتیبانی ریحون، از آغاز سفارش تا تحویل غذا، برای سهولت فرآیند سفارش آنلاین غذا، در کنار شما خواهند بود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *