با رشد روزافزون بازار ابزارهای همراه هوشمند، استفاده از اپلیکیشن‌ها نیز در بین کاربران رواج پیدا کرده است و برنامه‌های کاربردی متعدد و متنوعی برای پاسخگویی به نیازهای کاربران تولید شده است. این اپلیکیشن‌ها، دسترسی کاربر به خدمات مورد نیاز او را تسهیل بخشیده و کمک می‌کنند که افراد به راحتی و به سرعت نیازهای اطلاعاتی و سرگرمی خود را تأمین کنند.

مجله اینترنتی گویا آی تی نیز مفتخر است اعلام نماید که اپلیکیشن اندرویدی مجله اینترنتی گویا آی تی با ساختاری کاربرپسند برای دانلود آماده شده است و شما می‌توانید از طریق این اپلیکیشن، به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه وجهی، به جدیدترین اخبار، بهترین مقالات آموزشی و جذاب‌ترین بازی‌ها و سرگرمی‌ها دسترسی داشته باشید.

logo IT

gooyait-android-app-1

gooyait-android-app-2

gooyait-android-app-3

gooyait-android-app-5

gooyait-android-app-6

شما می‌توانید اپلیکیشن اندرویدی مجله اینترنتی گویا آی تی را با کلیک بر روی دکمه زیر به صورت مستقیم و کاملا رایگان از روی سرورهای گویا آی تی دانلود نمایید.

همچنین می‌توانید کد QR مربوطه را با تلفن همراه یا تبلت خود اسکن نمایید تا دانلود اپلیکیشن از روی سرورهای ما آغاز شود.

gooyait-apk

علاوه بر موارد فوق، به زودی می‌توانید اپلیکیشن موبایل مجله اینترنتی گویا آی تی را از طریق مارکت بازار دانلود نمایید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود درباره این اپلیکیشن را از طریق فرم نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. همچنین اگر پیشنهادی برای تولید نسخه ویندوزفون یا ios اپلیکیشن مجله اینترنتی گویا آی تی دارید، با ما مطرح کنید.

Gooyait-apk-500