سلام؛

آغاز فصل پاییز برای مجله اینترنتی گویا آی تی حکم بهار را داشت. بهاری که در روح و جان گویا آی تی رخنه کرد و طراوت و تازگی فراوانی در ظاهر آن به وجود آورد. بنابراین اگر وارد سایت شده‌اید و لباس تازه گویا آی تی را مشاهده کرده‌اید، تعجب نکنید؛ آدرس را درست آمده اید!

شاید شما نیز با ما هم‌عقیده باشید که پوسته قبلی چه از لحاظ تکنولوژی و چه از لحاظ بصری، تکراری و قدیمی شده بود و گویا آی تی واقعا به لباسی نو نیاز داشت. لازم است بدانید که باتوجه به شرایط سرعت اینترنت در کشور، مهمترین فاکتور مد نظر ما در انتخاب و بهینه‌سازی قالب، این بود که تمام پارسی زبانان بتوانند با راحتی و آسایش، گویا آی تی را ببینند و از گرافیک ساده و آرامش بخش آن نیز استقبال نمایند.

برای خوانندگان گویا: در گویا آی‌تی جدید، شاهد سرعت بالاتر بارگذاری صفحات خواهید بود و در طراحی پوسته سایت، از تکنولوژی‌های روز از جمله فناوری ریسپانسیو (واکنش‌گرا) و طراحی فِلَت (تخت)  استفاده شده است که سادگی و پیشرفته بودن را همزمان ارائه می‌کند.

برای نویسندگان گویا: در گویا آی‌تی جدید امکاناتی فراهم شده است که شما بتوانید با مخاطبان خود ارتباط بهتری داشته باشید و در قبال تلاشی که برای نوشتن مطالب باکیفیت انجام می‌دهید، بازخورد مناسبی دریافت نمایید.

برای تبلیغ دهندگان گویا: در گویا آی‌تی جدید، جایگاه‌های تبلیغاتی به‌گونه ای چیده شده‌اند که کاملا در معرض دید مخاطبان باشند و بهترین بازخورد را برای شما فراهم کنند. همچنین جایگاه‌های جدیدی با اندازه‌های متنوع ایجاد شده است که می‌تواند نیازهای تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی شما را برآورده نماید.

به یمن این تغییر خوشایند، مجله اینترنتی گویا آی تی برای اولین فرد یا شرکتی که تبلیغ 90 * 728 پیکسلی موجود در هدر سایت را رزرو نماید، 25٪ تخفیف و برای اولین فرد یا شرکتی که تبلیغ 60 * 468 پیکسلی بالای مطالب سایت را رزرو نماید 20٪ تخفیف ویژه در نظر می‌گیرد.

تیم گویا آی تی امیدوار است که این تغییر تکنولوژیکی  و ظاهری، گامی برای پیشرفت روزافزون سایت و رضایت شما کاربران گرامی باشد. لطفا در بخش نظرات این مطلب به ما بگویید که از قالب جدید راضی هستید یا نه؛ و پیشنهادهای خود برای بهبود سایت را نیز با ما در میان بگذارید.

ما مشتاقانه منتظر هستیم تا نظر شما را درباره این پوسته جدید بدانیم و از پیشنهادها و انتقادهای شما برای بهبود قالب استفاده کنیم.