همانطور که این چند روز حتما متوجه شده‌اید، ما تغییرات اساسی‌ای را در گویا آي تی انجام دادیم تا بتوانیم بهتر و بیشتر به شما کاربران عزیز خدمت کنیم. قالب گویا آي تی پس از چند رو کار بی وقفه بالاخره به صورت پایدار درآمده است. همچنین امکانات جدیدی به سایت افزوده ایم که امیدواریم رضایت شما کاربران همیشگی و خوب گویا آي تی را جلب نماید.

امکان ثبت نام و ساخت پروفایل یکی از مهمترین امکانات اضافه شده به گویا آي تی است. با مراجعه به بخش ثبت نام می توانید حساب کاربری خود را در گویا آي تی ایجاد نمایید. همانطور که در خبر قبلی بروزرسانی قالب گویا آي تی به اطلاعتان رسانیدم، سیستم امتیاز گیری کاربران هم در حال فعال شدن است. یعنی به ازای بازدید های شما در روز و ارسال نظرات، امتیاز کاربری شما افزایش میابد و ما نیز برای قدر دانی از کاربران خوبمان، هر چند وقت یکبار هدایایی را به فعالترین اعضا اهدا می کنیم. همچنین سرعت بروزرسانی گویا آي تی و تعداد مطالب روز افزایش یافته است که برای این منظور تیم نویسندگان ما به صورت بی وقفه در حال تحریر مطالب برای خوبانی چون شما هستند.

ما سعی کرده ایم همیشه از بازخورد و نظر کاربرانمان در پیشبرد اهداف گویا آي تی نهایت استفاده را ببریم، لذا اکنون یک نظر سنجی ایجاد کرده ایم، که از همه شما تقاضا می کنیم در آن شرکت کرده و نظر خود را در مورد قالب جدید سایت و نیز امکانات اضافه شده ثبت کنید. قطعا بازخورد شما باعث اشتیاق بیشتر ما خواهد شد تا باز هم بتوانیم بهتر از همیشه در گویا آي تی به شما خدمت کنیم.

[poll id=”2″]

همچنین نظرات و پیشنهادات دیگر خود را از طریق بخش نظرات می توانید با ما در میان بگذارید.