شگفت انگیز و سریع! نه منظورمان سوپر من نیست بلکه تاچ ویز سامسونگ گلکسی اس 6 است. چندین خبر بسیار خوشحال کننده برای دوست داران محصولات سامسونگ منتشر شده است که در این نوشته میخواهیم به آن بپردازیم .

شاید کسانی که در انتظار اند که ببینند که محصول بعدی سامسونگ دقیقا چه امکاناتی دارد و دقیقا از آن میتوان چه استفاده هایی کرد.

بیشتر شایعه ها و اخبار های میگفتند که سامسونگ گلکسی اس 6 رسما در 26 مارس وارد بازار ها میشود تا اینکه امروز رسما فهمیدیم که این خبر شایعه ای بیش نبوده است. امروز علاوه بر این خبر چند خبر دیگر در مورد سامسونگ گلکسی اس 6 منتشر شده است که خواندن و دانستن این موضوع ها خالی از لطف نیست.

این تغیرات که به گوش ما رسیده است تغیراتی در نرم افزار این گوشی است.این تغیرات شامل تغیراتی مثل تاچ ویز وچند موضوع دیگر میشود.

شاید برای شما بسیار جالب باشد که بدانید تاچ ویز گوشی جدید اس 6 از تاچ ویز سامسونگ گلکسی نوت 4 بسیار بهتر است. بسیاری از برنامه ها حذف شده اند مانند S Voice و S Healthو Scrapbook ولی جالب است بدانید که سامسونگ با مایکروسافت قرار داد بسته است و قرار است برنامه هایی مانند OneDrive و OneNote وOffice Mobile در اختیار گوشی های سامسونگ قرار میگیرند .

در قابلیت های بصری میتوان به این اشاره کرد که اس 6 از انیمیشن های نو آب نبات چوبی استفاده میکند و چندین قالب رنگارنگ و جالب دیگر هم به این گوشی ها اضافه شده است. انتظار دارم که صفحه کلید پیش فرض این گوشی مخلوطی از صفحه کلید ios و صفحه کلید سامسونگ تب اس باشد که این ترکیب برای این گوشی بسیار زیبا و جالب میشود.

باید تا 1 مارس منتظر بمانیم تا بفهمیم این گمانه زنی ها واقعیت دارند یا خیر.