همکاری AMD با BlueStacks برای اجرای نرم افزارهای Android روی Windows

همکاری AMD با BlueStacks برای اجرای نرم افزارهای Android روی Windows
  • 1390/8/5
  • عليرضا شیری
  • 3

کمپانی AMD یا Advanced Micro Devices در روز جمعه اعلام کرد که روی BlueStacks سرمایه گذاری می کند. این سرمایه گذاری برای اجرای نرم افزارهای Android با سرعت خوب و به صورت تمام صفحه روی وسایلی است که سیستم عامل ویندوز دارند. AMD می خواهد محیط ویندوز با اجرای نرم افزارهای اندروئید،کاملتر و بهتر شود چرا که هدف اصلی این کمپانی تولید تبلت هایی با سیستم عامل ویندوز است. تبلت هایی که با استفاده از پلتفرم Fusion این کمپانی طراحی و ساخته می شوند.

Manju Hegde نایب رئیس بخش نرم افزاری پلتفرم Fusion کمپانی AMD در این باره می گوید: ” BlueStacks کمپانی ساخت نرم افزار مجازی است که روند صعودی بازار اندروئید را به عرصه ی پلتفرم عالی APU های ما وارد می کند و تجربه ای برتر خواهد بود”.

AMD و BlueStacks برای بهینه کردن نرم افزار BlueStacks App Player برای نرم افزارهای ویندوز همکاری می کنند، به این ترتیب تبلت ها و نوت بوک هایی که از APUهای سری A یا E استفاده می کنند، برای اجرای نرم افزارهای اندروئید بهینه خواهند شد. کاربرانی که چنین سخت افزاری دارند با استفاده از نتایج همکاری این دو کمپانی می توانند از بیش از 200000 نرم افزاری که اکنون در بازار اندروئید فراهم شده در محیط ویندوز استفاده کنند.

منبع:

xbitlabs

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
  1. سلام من این نرم افزار رو دانلود کردم وقتی نرم افزار رو با مرورگر خودش دانلود می کنم بعضی ها نصب نمی شه و بعضی ها که نصب می شه همون موقع می تونیم استفاده کنیم و در لیست نمی آید لطفا کمک کنید

  2. من بالاخره متوجخ نشدم برنامهای دانلودشده را چجوری روی ویندوز یا صفحه اصلی کامپیوتر نسب کنم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *