چگونه صفحه نمایش آندرویدی‌ام را بیشتر روشن نگه دارم؟

چگونه صفحه نمایش آندرویدی‌ام را بیشتر روشن نگه دارم؟
  • 1393/5/28
  • Jeff Mosawy
  • 0

آیا تا کنون برای شما پیش آمده است که دوست داشته باشید صفحه نمایش گوشی یا تبلت خود را برای مدت زمان بیشتری روشن نگه دارید و یا اینکه حتی نخواهید خاموش شود؟ خوشبختانه این قابلیت در آندروید به‌راحتی قابل تنظیم است و ممکن است برای بسیاری از شما مفید واقع شود!

اصطلاح Screen Timeout بدین معنی است که پس از چند ثانیه (یا دقیقه) صفحه‌ی نمایش خاموش شود. معمولاً این زمان بر روی ۳۰ ثانیه تنظیم می‌شود که برای بسیاری از کاربران، زمان خوبی است، اما ممکن است برای شما کمی زود و یا حتی دیر باشد.

displaysettings

بسته به نوع گوشی شما، ممکن است تنظیمات Display در مکان‌های متفاوتی قرار گرفته باشد؛ پس ابتدا آن را در Settings پیدا کنید.

screentimeout

پس از آن‌که وارد Settings > Display شدید، گزینه‌ای با نام Screen Timeout مشاهده خواهید کرد. با انتخاب آن، می‌توانید که مدت زمان مورد نظرتان را بر روی آن اعمال کنید.

دقت داشته باشید که صفحه‌ی نمایش یکی از دشمنان باتری دستگاه شماست! پس سعی کنید که نگذارید صفحه‌ی نمایشتان برای مدت طولانی‌ای روشن بماند.

گوشی در حال شارژِ خود را به چراغ شب تبدیل کنید!

آندروید دارای قابلیتی است بتوانید صفحه نمایش گوشی خود را برای همیشه روشن بگذارید. برای اینکار، می‌بایست که Developer Option را فعال کنید.

اگر که با ورود به بخش Settings، گزینه‌ای با نام Developer Options را مشاهده نمی‌کنید، برای فعال کردنش می‌بایست که با ورود به بخش About Phone، چندین بار بر روی Build Number ضربه بزنید تا اینکه پیغام فعال شدنش را به شما نشان دهد.

stay-awake

پس از فعال کردن این بخش، کافیست که با ورود به آن، گزینه Stay Awake را انتخاب کنید تا فعال شود. پس از آن، هنگامی که گوشی شما در حال شارژ کردن باشد، صفحه نمایش آن هیچ وقت خاموش نخواهد شد. البته لازم به ذکر است که با فشردن کلید Power، صفحه نمایش شما خاموش می‌شود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *