Lucky Bag یا کیسه های شانسی apple امسال از 2 ژانویه در دسترس کاربران قرار می گیرد

Lucky Bag یا کیسه های شانسی  apple امسال از 2 ژانویه در دسترس کاربران قرار می گیرد
  • 1393/10/7
  • زهرا معبودی
  • 1

کیسه خوش شانسی یا Lucky Bag سنتی است که همه ساله مخاطبان زیادی را به خود جلب می کند. Lucky Bag اپل هم امسال مثل هر سال درحال چیدن مقدماتی است تا به خوبی مثل سال های گذشته برگذار شود. کیسه های خوش شانس در واقع به ارزش محتویاتش بر می گردد که پر از محصولات ناب 2014 اپل است. بدین صورت امسال این سنت در ژاپن ادامه دارد.

 

Lucky Bag

تا کنون ژاپنی ها 4 کیسه متفاوت را در نظر گرفته اند که محتوای مختلفی دارد. به هر حال ارزش این کیسه ها به قیمت آمریکا حدود 340 دلار می شود، که هم اکنون این کیسه ها برای فروش آماده اند.

در این کیسه ها می توان چیزهایی مثل MacBook Air، ژاکت MacBook Air،ماوس جادویی اپل، اسپیکر اپل، پیراهن 2014 اپل و … را دید. جالب این جاست که در برخی کیسه ها هم می توانید آیفون 6 یا آیفون 6 پلاس را ببینید.

 

Lucky Bag

استقبال کاربران از خبرها و رویداد های این کیسه ها نشان می دهد که کیسه هایی که حاوی گوشی های آیفون 6 و آیفون 6 پلاس اند بسیار بیش از سایر کیسه ها مورد پسند و انتخاب قرار گرفته اند. در کیسه های دیگر هیچ آیفونی وجود ندارد اما آی پاد ها را می توان در لیست محصولات سایر کیسه ها دید. علاوه بر آی پاد کیسه ها شامل سخت افزارهای مطرح اپل نیز هستند.

Lucky Bag

خبر خوب این است که اگر شما بتوانید یک کیسه بسیار مرغوب را بخرید، می توانید لوازم جانبی مربوط به دستگاه های موجود در کیسه را هم دریافت کنید.

این کیسه ها هم اکنون در Apple Stores ژاپن موجود هستند و هر فرد می تواند در هر روز تنها یک بسته را خریداری کند.

Lucky Bag

این رویداد جالب در  دوم ژانویه شروع می شود و تا مدتی که مشخص نیست ادامه پیدا می کند.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *