گجت هایی که ۲۰۱۶ را متحول کرده اند

گجت هایی که ۲۰۱۶ را متحول کرده اند
  • 1395/2/27
  • زهرا معبودی
  • 0

در عصر جدید علم و تکنولوژی ارائه سرویس هایی برای دنیای مجازی ما انسانها امری سهل و راحت است و امروزه شاهد گسترش این سرویس ها و امکانات در دنیای مجازی هستیم . در این مقاله به ۱۰ مورد از امکانات جدید عصر فناوری اطلاعات میپردازیم .

TSA Pre-check چیست؟

اگر مشغله های زیادی دارید و زمان کافی برای تلف کردن وقت خود در صف های امنیتی پرواز را ندارید به شما مسافران نرم افزار ویژه TSA pre را پیشنهاد میکنیم این محصول ساخته بخش امنیت هوایی کشور امریکا میباشد و برای رفاه حال شما مسافران طراحی شده است وبا پر کردن فرم های امنیتی پرواز میتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید و از صف کشیدن های طولانی در قسمت تفتیش کیف و وسایل خود خودداری کنید.

Bevi

ایا تا بحال برای شما پیش نیامده است که از طعم معمولی اب  موجود در ابسردکن ها خسته شده باشید ،دمای اب را دوست نداشته باشید و ابی با طعم دلخواه خود بخواهید ، در اینجا ما محصولی را به شما معرفی میکنیم که بوی نام دارد این ابسرد کن عجیب میتواند دمای اب را تنظیم کند و همچنین به اب طعم دلخواهتان را بدهد. این است تکنولوژی قرن ۲۱ .

۰ed6d6c7-184c-4d4c-bd4b-71abe21e883e

Eleven james

ایا شما از آن دسته هستید که ازساعتهای متنوع و زیبایی لذت میبرید و علاقه دارید طبق مد موجود با بازار پیش میروید ، ولی در هیچ زمان این هزینه ها را نداشته اید تا صرف خرید ساعت یا تغییر ان را بکنید ، ما به شما سرویس ارائه ساعت های کرایه ای Eleven James  را معرفی میکنیم . شما میتوانید عضو این مجموعه بشوید و از این ساعت ها با برند های گوناگون استفاده کنید.

Trunk club

برای اکثر افراد معمولا پیش آمده که با خرید لباس و انتخاب ان مشکل دارند و مشاوری برای اینکار ندارند ما به شما مصرف کنندگان سرویس Trunk club را معرفی میکنیم که خرید را برای شما اسان میکند و به شما مشاوره و کمک میکند که لباس مورد نظر و سلیقه خود را انتخاب کنید

Cognitoy Dino

این شرکت ابتکار خلاقانه ای در زمینه هوش مصنوعی در اسباب بازی دایناسور انجام داده که با استفاده از این نواوری مدرن با کودکان خردسال ارتباط پیدا میکند و برای بازی بچه های قرن ۲۱ طراحی شده و بسیار مهیج میباشد . این عروسک با کمک شرکت IBM Watson  به پیشرفت کنونی رسیده است.

۷۴d498fc-e60f-4c62-a7dd-091308f0e322

Cleanify

سرویس Cleanify  یکی از شرکت های تمیز کننده منازل میباشد که با داشتن اطلاعات مربوط به شرکت ها و افراد متنوع در زمان بسیار کوتاهی نیروی ویژه را به محل اعزام میکند . نیروی کار این مجموعه جز بهترین و پر ستاره ترین میباشد و در شهر دره سیلیکون در سالهای اخیر توانسته ثروت بالایی را جمع اوری کند.

Roku

روکو یک آپشن معمولی میباشد ولی جز پر طرفدارترین در نوع خود میباشد که میتواند تلویزیون را به یک دستگاه پخش تبدیل کند و از تلویزیون استفاده بهینه کرد ، این محصول زمان زیادی است که به عرصه تکنولوژی معرفی شده است اما هنوز جز محبوب ترین قرار دارد.

roku2_hd_paired_forweb

Parking panda

ایا تا بحال مشکل جای پارک وسیله نقلیه برایتان پیش نیامده است ، Parking panda این مشکل را برطرف میکند ،در این تکنولوژی که با استفاده از اینترنت میتوانید قبل از رسیدن به مقصد مورد نظر جای پارک خود را رزرو کرده و دیگر به فکر جای پارکینگ نباشید .

۲۶۶afed7-df03-4d20-9e80-64ae65b7a12f

Flip

معمولا همه ما از این اطلاع داریم که در متن اجاره نامه ها این بند که اگر معامله ملک یکطرفه لغو شد باید خسارت بپردازد ، این تکنولوژی Flip برای رفع مشکل این نوع معامله ها به کمک شما مستاجران امده است که شما میتوانید با استفاده از این سرویس ویژه برای خانه مستاجر پیدا کنید و میتوانید توضیحات کامل را بدهید به عنوان مثال این خانه دارای وام بانکی میباشد و قسط را مستاجر بعدی باید بدهد.

Refresh Body

در اینجا سرویسی را به شما مصرف کنندکان پیشنهاد میکنیم که مشکل استفاده از امکاناتی مثل ماساژ و مدیتیشن را برطرف میکند شما با استفاده از این سایت معتبر میتوانید از سرویس ارائه این خدمات بهرمند شوید .در این مجموعه شما تمام خدمات ارامشی و روحی را دراختیار دارید.

متاسفانه سرویس دهی این محصولات برای ایرانی ها هیچ گونه امکان پذیر نیست و می توان گفت که در لیست تحریم ها باید به تحریم های فناوری نیز عادت کنیم. البته برخی اوقات عدم فرهنگ سازی برای استفاده از گجت ها می تواند مانع پیشرفت یک کشور باشد در عین حال، فشارهای خارجی نقشی تعیین کننده در این باره دارند.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *