Game Spot

بهترین و معتبر ترین و قابل اطمینان ترین سایتی است که در دنیای وب برای بازی خور ها وجود دارد. در این سایت شاهد اخرین اخبار ها از بازی های رایانه ای هستیم.

بهترین نقد های ممکن برای هر بازی رایانه ای در هر کنسولی بویژه موبایل Apple در این سایت وجود دارد .اخرین دموها و پیش نمایش ها از بازی مورد علاقه شما به راحتی به صورت انلاین و زنده قابل رویت هستند

شما هم می توانید در این سایت نقد های خود را ثبت کنیو ئ به بازی مورد علاقه ی خود امتیاز دهید . بر اساس امار های موجود هر امتیازی که این سایت به بازی های کنسولی می دهد می تواند در فروش و موفقیت ان بازی بسیار موثر باشد .این سایت جزو قدیمی ترین سایت های بازی رایانه ای در دنیای اینترنت است(گویا – ای تی )

Ign

دومین سایت اینترنتی محبوب بازی ها و تنها رقیب اصلی و جدی برای سایت گیم – اسپات به حساب می اید. بسیاری از افراد متعصب این سایت را بهترین و پر محتوا ترین سایت در حوزه ی بازی های رایانه ای می دانند به همین دلیل همواره جبهه ای بین این دو بر قرار است.

Gamewinners

جدیدترین نسخه های مکمل و رمز بازی ها در این سایت وجود دارد .این سایت مختص افرادی است که بازی ها را بدون هیچ زحمتی و با رمز و کد تقلب پیش می برند در این سایت علاوه بر کد ها از هر بازی ای راه حل های قدم به قدم ان بازی نیز یافت می شود .

Gamefaqs

پایگاهی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و مکانی برای تبادل پرسش ها و نظرات بین افراد مختلف  .این سایت از زیر شاخه های سایت گیم- اسپات Game Spot است و تمام اعضایی که در سایت گیم – اسپات نام نویسی کردند در این سایت هم می توانند با مشخصات اصلی خود  به فعالیت بپردازند. بیشترین محتوسات سایت از فروم ها و انجمن های مختلفی تشکیل شده و هر بازی در این سایت دارای انجمنی خاص و منحصر به فرد است .در این اخبارات جالبی منتشر می شود(گویا – ای تی )

به طور مثال در این سایت شاهد 10 بازی برتر این هفته در بین کنسول های مختلف هستیم :

1. Top 10 Games

2. 01 Red Dead Redemption X360

3. 02 Final Fantasy XIII PS3

4. 03 Persona 3 Portable PSP

5. 04 Dragon Quest IX DS

6. 05 COD: Modern Warfare 2 X360

7. 06 Crackdown 2 X360

8. 07 Dragon Age: Origins PC

9. 08 Pokemon HeartGold Version DS

10. 09 World of Warcraft PC

11. 10 Red Dead Redemption PS3


Game stop

سایتی برای خرید و فروش جدیدترین  بازی ها ی رایانه ای و کنسولی .در این سایت شما می توانید هر نوع بازی را خریداری کنید و از بین قدیمی ترین بازی ها تا جدیدترین انها محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید البته باید بگم که این سایت شامل کشور ما نمی شود ولی معرفی ان جزو سایت های برتر بازی های رایانه ای لازم است


Game Wallpapers

همان طور که از عنوان این سایت مشخص است بهترین و زیباترین عکس ها پس زمینه را برای شما مهیا می سازد

تمام عکس ها و تصاویر موجود در این سایت همگی توسط طراحان سایت طرحی شده اند .

یکی از مزایای فوق العاده عکس های موجود در این سایت سایز بندی انهاست شما می توانید تمام عکس ها را با سایز های کاملا استاندارد و متفاوت دریاقت کنید

(توجه کنید که اکثر محصولات این سایت رایگان نیستند و باید بابت هر کدام از انها هزینه هایی دریافت شود.)


Mini clip

بهترین منبع برای بازی های انلاین با فرمت فلاش.این سایت هم برای گذاراندن وقت بسیار مفید است.بازی های موجود در این سایت بسیار متنوع هستند و از جذابیت های خیلی خاصی برخوردارند.

در این سایت بازی کن می تواند لیستی از بازی های مورد علاقه ی خود را تهیه کن(گویا – ای تی )

Game Trailers

بهترین سایت برای دیدن دمو ها و فیلم های مربوط به بازی های رایانه ای این سایت مانند سایت برای بازی خور ها عمل می کند و مخاطب در این سایت می تواند اخرین پیش نمایش ارائه شده از یک بازی رایانه ای را شاهد باشند.

Gamefaqs

پایگاهی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و مکانی برای تبادل پرسش ها و نظرات بین افراد مختلف  .این سایت از زیر شاخه های سایت گیم- اسپات Game Spot است و تمام اعضایی که در سایت گیم – اسپات نام نویسی کردند در این سایت هم می توانند با مشخصات اصلی خود  به فعالیت بپردازند. بیشترین محتوسات سایت از فروم ها و انجمن های مختلفی تشکیل شده و هر بازی در این سایت دارای انجمنی خاص و منحصر به فرد است .در این اخبارات جالبی منتشر می شود.

به طور مثال در این سایت شاهد 10 بازی برتر این هفته در بین کنسول های مختلف هستیم :

Top 10 Games

  1. 01 Red Dead Redemption X360
  2. 02 Final Fantasy XIII PS3
  3. 03 Persona 3 Portable PSP
  4. 04 Dragon Quest IX DS
  5. 05 COD: Modern Warfare 2 X360
  6. 06 Crackdown 2 X360
  7. 07 Dragon Age: Origins PC
  8. 08 Pokemon HeartGold Version DS
  9. 09 World of Warcraft PC
  10. 10 Red Dead Redemption PS3