پیش از این و طی ماه گذشته شنیده بودیم که قابلیت تماس صوتی اپلیکیشن واتزاپ برای تعدادی از کاربران فعال شده است ولی حالا خبر بهتر آن است که این قابلیت، برای تمامی کاربران در دسترس قرار گرفته است. البته این موضوع را هم باید گفت که تا رفع شدن بعضی نقاطِ ضعفِ موجود در مراحل اولیه، همه افراد نیز نمی توانند به راحتی از این قابلیتِ منحصر به فرد استفاده نمایند. به عنوان مثال، باید آخرین نسخه به روز شده این اپلیکشن بر روی دستگاه شما نصب شده باشد که همان نسخه ۲٫۱۱٫۵۳۱ خواهد بود؛ هر چند زمزمه هایی مبنی بر پشتیبانی از قابلیتِ تماس صوتی در نسخه ۲٫۱۱٫۲۵۸ هم شنیده شده است.

WhatsApp Plus

به جز مورد فوق، پیشنیازِ دیگر این است که تلفن هوشمند یا تبلت شما نسخه اندروید ۵ آب نبات چوبی و یا ۴٫۴ کیت کت را، به عنوان سیستم عامل داشته باشد. از این رو، چنانچه دستگاه شما با سیستم عاملِ نسخه قدیمی تر اجرا می شود، متاسفانه شما در زمره افراد بد شانس قرار می گیرد، حداقل تا زمانی که سیستم عامل شما به روز رسانی شده و یا تلفن هوشمند و تبلت خود را عوض نمایید.

خب، پس حالا کسانی که واجد شرایط لازم برای لذت بردن از این قابلیت خوب هستند، تنها کاری که باید انجام دهند این است که پیش دستی کرده و به افرادِ دفتر تلفن خود زنگ زده و برای آنها Miss Call اندازند.

منبع: [ubergizmo]