متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اینتل کارخانه ۱میلیارد دلاری مونتاژ IC در ویتنام را افتتاح می کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

گزارش روزنامه Mercury News سن خوزه:  اینتل روز جمعه بزرگترین کارخانه تست و مونتاژ تراشه را به ارزش ۱میلیارد دلار در ویتنام افتتاح کرد. کارخانه جدید دارای یک فضای تمیز می باشد که ابعاد آن معادل با بیش از ۵ زمین فوتبال می باشد.

Paul Otellini مدیرعامل شرکت گفت: “ مایلم به نمایندگی از ۸۵۰۰۰ کارمند اینتل بگویم: سلام ویتنام” . او اظهار داشت حضور اینتل در ویتنام با هدف “ سرمایه گذاری مهم در فناوریهای سطح بالا و کمک به دولت در جذب سرمایه های قابل توجه از چندین شرکت پیشگام در فناوری شامل Foxconn و Compal “ می باشد.

این اولین کارخانه نیمه رساناها درویتنام می باشد. برای زمان حاضر، این کارخانه تولید تراشه هایی برای وسایل قابل حمل و لپتاپها را در برنامه خود خواهد داشت گرچه می تواند در آینده-با توجه به توانایی هایش- به سمت ریزپردازنده ها متمایل گردد.

Gene Tyndall یک کارشناس جهانی زنجیره تامین در مرکز Tompkins Associates می گوید:

“ ویتنام به طور آشکارا در جهت گسترش تجارت عمل می کند و آنها تمام تلاش خود را برای جذب قناوریهای سطح بالا انجام می دهند “ و “ مطمئنم آنها تخفیف مالیاتی خوبی را درنظر گرفته اند”.

منبع: maximumpc

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش روزنامه Mercury News سن خوزه: اینتل روز جمعه بزرگترین کارخانه تست و مونتاژ تراشه را به ارزش ۱میلیارد دلار در ویتنام افتتاح کرد. کارخانه جدید دارای یک فضای تمیز می باشد که ابعاد آن معادل با بیش از ۵ زمین فوتبال می باشد.