متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نقشه های Nokia HERE در گوگل پلی بیش از یک میلیون بار دانلود شده است

12345 (بدون نظر)
Loading...
56

شاید برای شما هم عجیب باشد نقشه های Nokia HERE  برای پلتفرم اندروید در گوگل پلی بیش از یک میلیون بار دانلود شده است.

نوکیا ماجرا جویی اندرویدی خود را برای اولین بار در ماه اوت سال ۲۰۱۴ آغاز کرد هنگامی که نرم افزار مسیر یابی خود را با نام Nokia HERE برای گوشی های هوشمند سری گلکسی سامسونگ در دسترس قرار داد،همچنین در اواخر ماه اوت این نرم افزار را در گوگل پلی قرار داد تا تمامی دارندگان گوشی های اندرویدی بتوانند از آن استفاده نمایند،البته باید گفت گوشی هایی با اندروید ۴٫۱ و بالاتر.

در حال حاضر کمتر از چهار ماه از قرار گرفتن این نرم افزار در گوگل پلی می گذرد و این نرم افزار بیش از یک میلیون بار دانلود شده است،در واقع با توجه به داده های گوگل پلی باید گفت بین یک تا پنج میلیون بار دانلود شده است چون گوگل پلی تعداد دانلود بین یک تا پنج میلیون بار را بیش از یک میلیون بار دانلود نشان می دهد پس به خوبی می توان گفت این نرم افزار مسیر یابی نوکیا بین یک تا پنج میلیون بار دانلود شده است.

همان طور که شما هم اطلاع دارید نوکیا بسیاری از خدمات و کارخانه های خود را به مایکروسافت واگذار کرد اما یکی از کسب و کارهایی که نوکیا از فروش آن به مایکروسافت جلوگیری کرد همین بخش Nokia HERE بود،نظر شما چیست؟چرا نوکیا از فروش این قسمت به مایکروسافت جلوگیری کرد؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. علی آقا می‌گوید

    من چندبار دانلود کردم اما متاسفانه نتوانستم وارد حساب کاربری ایجاد شده شوم. به نظر میاد ایران را تحریم کرده است.
    آیا راهی برای استفاده دارد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال حاضر کمتر از چهار ماه از قرار گرفتن این نرم افزار در گوگل پلی می گذرد و این نرم افزار بیش از یک میلیون بار دانلود شده است