مفيد و مختصر بايد گفت كه اين نرم­افزار نسل ديگري از ويرايش پيشرفته را با خود به ارمغان مي­آورد!

نرم­افزار Adobe® Premiere® Pro CS5  قابليتهاي غيرمنتظره­اي را در زمينه توليد ويدئو ارائه مي­دهد و به لطف “موتور بازپخشAdobe Mercury ” شتابدهي­شده با پردازشگر گرافيكي تحول­آفرين 64 بيتي­اش شما را قادر مي­سازد كه به­طور چشمگيري بر سرعت كار خود بيافزاييد. شما مي­توانيد به راحتي با فرمتهاي ويدئويي مدنظرتان كار كنيد و فرايند توليد را از اسكريپت­نويسي تا ويرايش، رمزگذاري، و انتقال نهايي شتاب بخشيد. با گردش­كارهاي صنعت­محورِ بدون­نوار ساده، كه نياز به تغيير­كد (transcoding) و نوآرايي (rewrapping) فايلها را بدون تغيير كيفيت فيلمهايتان حذف مي­كند، در وقت خود صرفه­جويي نماييد. فايلهاي ويدئويي را با نرم­افزار Adobe OnLocation™ CS5 عملا از هر­گونه دوربين — از جمله دوربينهاي بدون­نوار – دريافت كنيد. پروژه­هاي نرم­افزارهاي Final Cut Pro محصول كمپاني Apple و نرم­افزار Avid را به نرم­افزار Adobe Premier Pro وارد يا صادر كنيد تا بتوانيد قابليتهاي جديدي را با After Effects®، Photoshop®، و ديگر نرم­افزارهاي كمپاني Adobe تجربه نماييد كه با ايجاد يكپارچگي بين ابزارهاي Adobe با پروژه­هاي ايجاد شده در اين ويرايشگرهاي غيرخطي ويدئويي (NLE) در وقت شما صرفه­جويي مي­كنند.

با نرم­افزار Adobe Story، كه يك سرويس آنلاين Adobe CS Live مي­باشد كه با نرم­افزار Adobe Premier Pro يكپارچه مي­شود، با سرعت بيشتري از اسكريپت به صفحه برويد. اسكريپتها را به Adobe Story وارد كنيد تا ليستهاي عكس ايجاد شود، اسكريپتها را در ويدئوها تنظيم كنيد و برشهاي درشتي ايجاد نماييد، و سپس ويدئو را براي ايجاد تجربه­هاي آنلاين جذاب بهينه­سازي نماييد. سرويسهاي CS Live‌ براي مدتي محدود رايگان هستند.

  • كاملا نوطراحي شده براي عملكرد درخشان

موتور بازپخش كاملا نوطراحي شده Mercury Playback Engine در نرم­افزارPremiere® Pro CS5 ارائه شده است كه عملكردي بسيار چشمگير و پيشرفتهايي در زمينه پايداري با خود به همراه دارد. Mercury Playback Engine 64 بيتي، چندهسته­اي و شتاب­گرفته از پردازشگر گرافيكي است كه امكاني روان و همزمان براي ويرايش ارائه مي­دهد.

  • افزايش كارايي با استفاده از گردش­كار (فايل­محور) بدون­نوار

كار با آخرين فرمتهاي بدون­نوار به لطف پشتيباني جديد Adobe® Premiere® Pro براي دوربينهاي XDCAM HD 50، AVCCAM، DPX، و AVC-Intra و همچنين دوربينهاي DSLR و RED. با پشتيباني دروني (native) لازم نخواهد بود وقت ارزشمندتان براي توليد را براي تبديل فرمت يا نوآرايي تلف كنيد، و هميشه به كيفيت اصلي فايل دسترسي داشته باشيد.

  • استفاده از قدرت ابزارهاي خلاق Adobe در پروژه هاي ديگر ويرايشگرهاي غيرخطي (NLE)

مزاياي خلاقانه ابزارهاي Adobe را به كل پروژه توليدي­تان ببريد و به كاوش در قابليتهاي جديد نرم­افزار Adobe® After Effects® و ديگر نرم­افزارهاي Adobe‌ بپردازيد. شما در حين كار با نرم­افزار Adobe Premiere® Pro مي­توانيد با وارد يا صادر كردن پروژه­هاي Final Cut Pro و Avid با همكارانتان تشريك مساعي موثرتري داشته باشيد.

  • ويدئوهاي خود را با متن يا بدون متن (script) به محيط آنلاين ببريد

نرم­افزار Adobe Premiere® Pro با گردش­كارش كه غني از اسناد داده­هاست با Adobe Story، كه يكي از سرويسهاي آنلاين Adobe CS Live است، درها را به روي توليد سريعتر و نتايج بهتر، به­ويژه براي محتواي آنلاين، مي­گشايد. سرويسهاي CS Live براي مدتي محدود رايگان هستند.

قابليتهاي جديد در نرم­افزار Adobe Premier Pro CS5:

نرم­افزار Adobe® Premiere® Pro CS5 به كمك موتور بازپخش Adobe Mercury تحول­آفرين 64 بيتي كه با پردازشگر گرافيكي شتاب مي­گيرد، يك گردش­كار بسيار كارآمد متن­به­صفحه، و پشتيباني از جديدترين فرمتهاي بدون­نوار دوربين كه ويرايش بدون­تاخير را براي شما امكانپذير مي­سازد همه بخشهاي فرايند توليد ويدئو را بهبود مي­بخشد.

نرم­افزار Adobe Premier Pro CS5 براي اجرا به يك سيستم عامل 64بيتي نياز دارد.

دانلود Adobe Premier Pro CS5 5.0.3

منبع: 2daydl